Verdi, Lufthansa yer personelini Salı gününden itibaren uyarı grevine başlamaya çağırıyor

Smug

Active member
Salı gününden itibaren: Verdi, Lufthansa yer personeline uyarı grevi yapma çağrısında bulundu

• e-posta

Bölmek

• Daha

• heyecan

• Basmak

• Geri bildirim

• Hata bildir

Bir Hata mı fark ettiniz?

Lütfen metinde ilgili kelimeleri işaretleyiniz. Sadece iki tıklamayla hatayı editör ekibine bildirebilirsiniz.

Bitkide genetik mühendisliği yok

Ama endişelenmeyin:
      Genetik olarak değiştirilmiş
      bunlar

Verdi hizmet sendikası, Lufthansa yer personelini Salı gününden itibaren bir günlük uyarı grevine çıkmaya çağırdı.

Verdi'nin Pazar günü yaptığı duyuruya göre, yolcu alanında Frankfurt am Main, Münih, Hamburg, Berlin, Düsseldorf, Köln-Bonn ve Stuttgart'taki Lufthansa lokasyonları sabah saat 4'ten itibaren etkilenecek.

Arka planda Deutsche Lufthansa, Lufthansa Technik ve Lufthansa Cargo gibi grup şirketlerinde yaklaşık 25.000 yer çalışanı için devam eden toplu pazarlık yer alıyor.

Bilgili olun, anlayın, doğru kararları alınBuradan güncel finans haberlerine ilişkin Haberin Detayları bilgileri alabilirsiniz. Her Cuma bülten olarak.

** ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Kabul ediyorum, BurdaForward GmbH, St. Martin Straße 66, 81541 Münih, yukarıda seçilen konularla ilgili bana düzenli olarak e-posta yoluyla haberler gönderiyor. Ayrıca BurdaForward GmbH'nin haber bülteninin kullanımını analiz etmesini ve içeriğini ve tekliflerini kişiselleştirmek için kullanmasını kabul ediyorum. Onayım herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirim.

til/afp'ye kadar

Bazı resimler hâlâ yükleniyor. Lütfen baskı önizlemesini kapatın ve kısa süre sonra tekrar deneyin.