Tozluyaka’nın Kaan Mirac Sezen’inden dayak itirafı! Bakın neler hayatış? “Tuvalette…”

Smug

Active member
Her hafta FOX TV ekranlarında sevenleri ile buluşan Tozluyaka dizisi izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Başrollerinde Emre Kınay, Dolunay Soysert, Tayanç Ayaydın üzere oyunların yer aldığı dizi de Ali Öztürk karakterine hayat veren Kaan Mirac Sezen, verdiği bir röportajda dikkat çeken itiraflarda bulundu. Anlattıkları sevenlerini üzen Kaan Mirac Sezen bakın neler hayatış?

TOZLUYAKA’NIN ALİ’SİNDEN İTİRAF

Tozluyaka dizi ise yıldızı parlayan genç oyuncular içinde yer alan Kaan Mirac Sezen, Hürriyet’e samimi açıklamalarda bulundu. Son periyotlarda lise dizileri ekranlarında sıkça yer alamaya başladı. Duy Beni dizisinden daha sonra Tozluyaka da en çok izlenenler içinde.

Genç oyunculara yer veren dizilerde akran zorbalığı işlenen birinci konulardan. Pazar günleri yayınlanan Tozluyaka, her kısımda izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Başrol oyuncuları içinde yer alan Kaan Mirac Sezen, diziye dair dikkat çeken bir röportaj verdi. İtirafta bulunan Sezer, herkesi şaşkınlığa uğrattı.

DİKKAT ÇEKİYORSAM KARİZMA VE YAKIŞIKLIYIM

20 yaşındaki gen oyuncu, akran zorbalığının işlendiği diziye dair, samimi bir itirafta bulundu. Toplumsal medyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Kaan Mirac Sezen, yaşadığı durumu şu sözlerle özetledi, “Türk seyircisi hepsi bir ortada olmasa sevmez. aslına bakarsan bir rolü canlandırabiliyorsam makul bir yeteneğim olduğu içindir. Halkın sempatisini kazandıysam sevimliyimdir, keza kızların dikkatini çekiyorsam güzel ve karizmatik bir adamımdır.”

“TUVALETTE DÖVDÜLER”

Başarılı oyuncu yaşadığı akran zorbalığını da deklare etti.. Okulda tiyatro yaptığı devirlerde kötülüklere maruz kaldığını tabir eden Kaan Miraç Sezen, şiddete maruz kaldığını itiraf etti.

Sezen, “Okulda tiyatro yapıyordum, ilgi ve odak o noktada hayli üzerimizdeydi. Bu sebeple benim kötülüğümü isteyen beşerler, samimiyetimi berbata yoranlar vardı. Bir gün tuvalete çekip beni dövmeye kalktılar. Yalnızca durdum. daha sonra müdür yardımcısına gittim. Adaleti adalete bıraktım yani. Kaan Mirac adaleti adalete bırakır lakin Yangın Ali Öztürk adaleti kendi dağıtır.”