“Sorulan – Avlanan” avcı Klaus Otto Nagorsnik 68 yaşında hayatını kaybetti

Smug

Active member
ARD akşam bilgi yarışması programında “kütüphaneci” ve avcı olarak bilinen Klaus Otto Nagorsnik, sadece 68 yaşında öldü.

Meslektaşları ve yayıncı bundan derinden etkilendi. Gösterinin sunucusu Alexander Bommes şunları söyledi: “Klaus Otto Nagorsnik ile özgünlük, eğitim ve yaşam sevinci rol modelini kaybediyoruz. Ona hayrandım ve onunla oynamaktan ve gülmekten gerçekten keyif alıyordum. Onun için de arayışlar devam edecek.”

Bilgi yarışmasındaki diğer avcılar da sempatilerini dile getirdiler: “Jägerstuhl'deki görevleri onun için tatildi, bu da ona bilgi zenginliğinden ve aynı zamanda Vestfalya mizahından ve çekiciliğinden tam anlamıyla yararlanma şansı verdi. Adalet duygusu yüksek, güzel bir insanı kaybediyoruz.”

Klaus Otto Nagorsnik'in anısına, kendisinin de rol aldığı “Gefragt-Gejagt”ın yeni sezonunun ön yapımlı bölümleri 13 Mayıs 2024 tarihinden itibaren Erste'de yayınlanacak.

Şaşırtıcı haber: Avcı Klaus Otto Nagorsnik öldü – 68 yaşındaydı

“Bulmaca çözmekten her zaman keyif aldım. Maalesef benim çocukluğumda 'Gefragt – GeJagt' gibi harika formatlar yoktu. İşte bu yüzden şimdi buradayım” diyor Klaus Otto Nagorsnik bir kere içinde “Gefragt – Gejagt” moderatörü Alexander Bommes ile söyleşi.

Televizyona çıkışını 2013 yılında ARD yarışma programı “The German Masters”da kutladı ve burada “Kentsel-Kırsal-Nehir” kategorisinde gelecekteki avcı meslektaşı Sebastian Jacoby'ye karşı galip geldi. Finalde ise bu durumu kapattı ve Avrupa şampiyonu oldu.

2014'ten bu yana – o zamanlar hala NDR televizyonunda – “Gefragt-Gejagt” avcılarından biri ve burada “Kütüphaneci” takma adıyla izleyicilerin favorisi haline geldi (2014 yılına kadar Münster şehir kütüphanesinde kütüphaneci olarak çalıştı). emekliliği) ve her zaman takım elbiseli ve papyonlu, adayları düzenli olarak sınav bilgilerinin sınırlarını zorlayan biri.