Son dakika haberi: Ahmet Parıltı Çebi’den şampiyonluk itirafı: Galatasaraylılar, Fenerbahçeliler memnun

Sarr

Active member
BİLAL MEŞE

Gelibolu Beşiktaşlılar Derneği’nin düzenlediği şampiyonluk gecesi siyah-beyazlıları bir ortaya getirdi. Beşiktaş Lideri Ahmet Parıltı Çebi, idare heyeti üyesi Hakan Daltaban, Gelibolu Belediye Lideri Mustafa Özaçar, İlçe Emniyet Müdürü Fadıl kuvvetli, İlçe Jandarma Kumandanı Binbaşı Cem Gökdemir, Gelibolu Beşiktaşlılar Derneği Lideri Hakan Pehlivan ve idare şurası üyeleri geceye katıldı.

Kutlama öncesinde Gelibolu Beşiktaşlılar Derneği’ni ziyaret eden Lider Çebi, gurur defterini imzaladı. Çebi, “Kurtuluş savaşımızın ve uğraşımızın verildiği bu toprakları ziyaret etmenin onurunu yaşıyorum. Şampiyon olduk, Beşiktaş sensin, şampiyon sensin” tabirlerini kullandı.

En büyük maksadının Beşiktaş’ı ekonomik manada düzlüğe çıkarmak olduğunu aktaran Çebi, “Gerçekten yorucu ve yıpratıcı bir nazaranvimiz var. kimi vakit inanın hayli yorulduğumu hissediyorum. Tabi ki Beşiktaş’a hizmet etmek benim için onurdur, onurdur. Gücümün yettiği kadar bu bakılırsavi sürdüreceğim, nereye kadar masraf bilemiyorum” dedi.

‘Herkese nasip olmaz’

Lider Ahmet Parıltı Çebi gecede yaptığı konuşmanın akabinde ise davetliler tarafınca uzun müddet ayakta alkışlandı. Beşiktaş’ın Muhteşem Lig’de elde ettiği şampiyonluğun ezeli rakipleri de sevindirdiğini kaydeden Çebi, “Zor bir dönemi şampiyonlukla üstelik ikili kupayla kapattık. Eğlenmek her insanın hakkı. Beşiktaş şampiyon oldu, Galatasaraylılar keyifli, Fenerbahçeliler memnun, biz de memnunuz. bu biçimde her dönem biz şampiyon olalım, herkes memnun olsun! Bu herkese nasip olmaz, düşünün Beşiktaş şampiyon oluyor, rakiplerimiz de keyifli oluyor” diye konuştu.

‘Seba’nın yeri dolmaz’

Lider Çebi, Beşiktaş Kulübü Onursal Lideri Süleyman Seba’nın dernek duvarlarını süsleyen tarihi kelamlarının altında poz verdi. Çebi, “Efsane olmak kolay değildir. Seba, Beşiktaş’a yaptıklarıyla, tesislerle ve de sportif başarılarıyla tarihe geçti. Tüm renklerin hürmet duyduğu örnek liderdir Seba. Onun yeri doldurulamaz” dedi.

Yalçın’dan büyük katkı

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Sergen Yalçın, orjinal kupaların sergilendiği geceye maddi olarak büyük dayanak verdi. “Gelibolu’ya sevgilerimle” sözlerini taşıyan Yalçın’ın özel olarak imzaladığı Beşiktaş forması açık artırmada 22 bin 500 liraya alıcı buldu. Bu ortada kutlamanın sonunda geceye katkıda bulunan isimlere birer plaket takdim edildi.