Son dakika Beşiktaş transfer haberi: Beşiktaş prensip mutabakatına vardığı yıldız futbolcuyu beklemeye aldı! Sergen Yalçın’ın istediği oyuncu ortaya ç

Sarr

Active member
SERDAR SARIDAĞ

Harika Lig’e güzel bir başlangıç yapan Beşiktaş, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadeleci bir kadro kurmak için transfer çalışmalarına devam ediyor. Siyah-beyazlılarda bu hususta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Sergen Yalçın’ın transfer listesinde yer alan 6 numara ortaya çıktı.

8 DESTEK YAPILDI

Beşiktaş’ta 2021-2022 dönemi transfer ve tescil periyodu çok hareketli geçiyor. Siyah-beyazlılar Kenan Karaman, Mehmet Topal, Salih Uçan, Mert Günok, Rachid Ghezzal, Valentin Rosier, Alex Teixeira ve Michy Batshuayi ile kontrat imzaladı.

BATSHUAYI PAYLAŞIM YAPTI

Beşiktaş’ın kiralık olarak takımına kattığı Belçikalı futbolcu Michy Batshuayi, siyah-beyazlı gruba transferinden dolayı hayli keyifli olduğunu lisana getirdi. Batshuayi, toplumsal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, “Beşiktaş’a transfer olduğum için hayli memnunum. Benim için şahane bir fırsat. Oynamak için sabırsızlanıyorum. Tüm taraftarlara, bana yaptıkları çılgın karşılama için teşekkür ediyorum. En kısa vakitte statta görüşmek üzere” tabirlerini kullandı.

BATSHUAYI İDMANA ÇIKTI

Beşiktaş, Harika Lig’in 2. haftasında 21 Ağustos Cumartesi günü Gaziantep ile deplasmanda oynayacağı karşılamanın hazırlıklarını sürdürdü. Kulübün internet sitesinde yer alan bilgiye bakılırsa BJK Nevzat Demir Tesisleri’ndeki antrenmanda yeni transfer Michy Batshuayi grupla birinci idmanına çıktı.

GERİ SAYIMA GEÇİLDİ

Transferde vakit daraldıkça, nokta transferlerini peş peşe açıklayan Beşiktaş İdaresi, orta alana bir destek daha yapmak için geri sayıma geçti.

GEDSON VE FERNANDO

Hem yabancı kontenjanında tıpkı vakitte bütçede yer açmak için bugünlerde fazla mesai yapan siyah-beyazlı idarecilerin listesinde Gedson Fernandes ve Lucas Fernando isimlerin üst sıralarda yer aldığı bildirildi.

GEDSON İSMİ ÖNE ÇIKTI

Teknik Yönetici Segen Yaçın ise idareyle yaptığı orta alana destek temalı görüşmede ise alınacak oyuncunun altı numaradan epey sekiz numara özellikli bir isim olmasını istediği öğrenildi. Bu niçinle siyah-beyazlı teknik adamın Gedson Fernandes üzere isimlere sıcak baktığı, ortaya çıktı.

NAINGGOLAN’I İSTEMİŞTİ

Gelecek sekiz numaranın defansif özellikleri olmasının da kıymetli bir avantaj olduğu aktaran tecrübeli teknik adam bu niçinle geçtiğimiz dönemi Inter’de geçiren Radja Nainggolan’ı transfer edilmesini epeyce istemişti.

BEKLETMEYİ PLANLIYORLAR

Uzun bir müddetdir Lucas Fernando ile görüşen hatta prensip mutabakatına bile varan Beşiktaş Yönetimi’nin ise Teknik Yönetici Sergen Yalçın’ın daha farklı özelliklerde orta saha istemesi niçiniyle, Brezilyalı oyuncuyu bir süre bekletmeyi planladığı bilrildi.