Rasim Ozan Kütahyalı’dan tezlere cevap: ‘Bahsi geçen otele gittim, Korkmaz’la muhabbetim yok’

Vitra

New member
Rasim Ozan Kütahyalı’dan tezlere cevap: ‘Bahsi geçen otele gittim, Korkmaz’la muhabbetim yok’ AKP’ye yakınlığıyla bilinen Güneş gazetesi müellifi Rasim Ozan Kütahyalı, cürüm örgütü önderi Sedat Peker’in kendisine yönelik firari Sezgin Baran Korkmaz’ın otelinde kaldığı ve grubundan olduğu tezlerine cevap verdi. Kütahyalı, “Sezgin Baran Korkmaz’ın konuğu değildim. Sezgin Baran Korkmaz ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok” dedi.

2-Bahsi geçen otele tam 1 sene evvel, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle birlikte tatil yapmak için gittik. Tertibi o arkadaşım yaptı. SBK’nın konuğu değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin ismi da Paramount değil, diğer bir isimdi.

— Rasim Ozan Kütahyalı (@RasimOzan_K) June 6, 2021

Kütahyalı, şahsi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda şu tabirleri kullandı:

Sedat Peker geçen hafta pazar günü Cüneyt Özdemir yayınında rekor kısalıkta olan 9 saniyelik canlı ilişkime karşı, kendisi de bugünkü görüntüsünde 9 saniye benim ismimi geçirmiş. Bahsi geçen otele tam 1 sene evvel, bir arkadaşımın davetiyle, onun da ailesiyle birlikte tatil yapmak için gittik. Tertibi o arkadaşım yaptı. SBK’nın konuğu değildim. SBK ile bir hukukum, alakam ve muhabbetim yok. Otelin ismi da Paramount değil, öbür bir isimdi.

Sedat Peker ne demişti?

Bodrum’da Paramount otel var, sahibi kim, Sezgin Baran Korkmaz. Bu arkadaş Türkiye’de de ABD’de de aranıyor. Sezgin Baran Korkmaz’ın otelinde kimler var? Bölge Yönetim Mahkemesi Lideri Esat Toplu, Ankara hani İçişleri Bakanlığı’nın koyduğu yasakları kaldıran makam var ya o. Bu adam o kadar rahat bir adam ki 0X5 ile bakılırsavine gidip geliyor. Devlet bunlara Opel, Passat veriyor. Artık sonları aşmışlar, güç zehirlemesi bu biçimde bir şey. Her yer onlarda, yapılanmayı biliyor, Tayyip Abi niçin alamıyor bunu? Onu da anlatacağım