Portekiz’de Serdar Dursun’un girdikten 4 saniye daha sonra yaptığı hareket olay oldu!

Sarr

Active member
Dünya Kupası Play-Off Yarı Final çabasında Portekiz ve Türkiye, Dragao Stadı’nda karşı karşıya geldi. Gayret mesken sahibi takımın 3-1 üstünlüğü ile bitmiş oldu.

PORTEKİZ TURLADI, BURAK AĞLADI

Kaçırdığı penaltının akabinde büyük hayal kırıklığı yaşayan Burak Yılmaz, son düdükle birlikte gözyaşlarına hakim olamadı. Deneyimli santrafora grup arkadaşları ve teknik yönetici Stefan Kuntz dayanak verdi.

Karşılaşmanın akabinde basın mensuplarıyla bir ortaya gelen Burak Yılmaz, “İyi başlayamadık. Portekiz hayli düzgün başladı. daha sonradan kendimize güvenmeye başladık. O olunca gol de geldi, penaltıyı atsam 2-2 olacaktı. Atamadım… Nasıl atamadım, hala şok arasındayim” dedi.

Öte yandan Burak Yılmaz, “bu biçimde bir maçtan daha sonra bırakmak istemezdim lakin bunun gerçek olduğunu düşünmüyorum. Bu formayı onurla, namusla taşıdığımı düşünüyorum. Hocalarıma teşekkür ederim. Benden bu kadar” kelamlarıyla A Ulusal Kadro’yu bıraktığını deklare etti.

SERDAR DURSUN’UN HAREKETİ OLAY OLDU

Portekiz maçında 90. dakikada oyuna giren Serdar Dursun, oyuna dahil olduktan yalnızca 4 saniye daha sonra rakip savunmayı rahatsız etti. O anlar toplumsal medyada oldukcaça konuşuldu. Öte yandan Serdar Dursun’un maç sonunda Ronaldo ile manzarası de ilgi çekti.

Serdar Dursun girer girmez rakibe salça oluyor, oynat bakalım;

Serdar Dursun full konsantrasyon

Serdar Dursun oyuna girer girmez adama niçin sataşıyorsun

PAYLAŞIM YAPTIRonaldo’dan Türkiye maçı yorumuHaberi Görüntüle

Oyuna girer girmez rakibini yoklayan Serdar Dursun

Takas formülüTrabzonspor’dan 2 bomba transfer daha! Haberi Görüntüle

Girer girmez adama rahatsızlık vermiş. Serdar Dursun inanılmaz bir çarsın yaa

fazlaca acayip çarsın serdar dursun ağabey

YIKIM! TARİHİ FIRSAT KAÇTI“İnanılır üzere değil, radikal değişim gerek”Haberi Görüntüle

Serdar Dursun sen napıyorsun?

ÖLCEM GÜLMEKTEN TEKRAR KAYGI TASA BIRAKMADI SERDAR DURSUN YA

Serdar Dursun ‘a Saha Dar Geldi ..

Serdar Dursun oyuna girer girmez adamı gözüne kestirmiş.

Serdar Dursun… harbiden komik adamsın

Serdar Dursun, oyuna girdiği 4. saniye rakip savunmayı rahatsız ediyor

Serdar dursun rakibinin yeteneklerini kendine almaya çalışıyor epeyce garip bir çar

Serdar Dursun oyuna girer girmez rakibini devre dışı bırakıyor
( Portekiz 3-1 türkiye)

serdar dursun ve cristiano ronaldo