Neymar’ın annesi Nadine, sevgilisinin saldırısına uğradı! Brezilyalı yıldız çıldırdı: Onu öldürebilirdim

Sarr

Active member
Dünyaca ünlü futbolcu Neymar’ın annesi Nadine, sevgilisinden şiddet gördüğü sebebi öne sürülerek yaşadığı konutu terk etti. Kendisinden 28 yaş küçük eski futbolcu ve model sevgilisi Tiago Ramos’la alakaları başladığından bu yana birfazlaca skandala imza atan çiftin içinde yaşanan son arbedeyle ipler büsbütün koptu.

YENİ SKANDAL

2020 yılında bir arada olduklarını deklare ettiklarından bu yana münasebetlerinde skandallar eksik olmayan Nadine-Tiago çiftiyle ilgili son haber ise gazeteci Gabriel Perline’den geldi.

NEYMAR BAĞLANTIYI YALANLAMIŞTI

Neymar’ın yakın etrafına annesinin Tiago Ramos ile bir arada olduğunu yalanlamasına karşın çiftin internet paylaşımları alakanın devam ettiğini gösteriyor. Neymar’ın, annesinin Rio de Janeiro’daki yeni meskeninin inşaatı sürerken Sao Paulo eyaletinde kiraladığı konutta Nadine-Tiago çifti içinde hengame yaşandı.

KENDİNİ KAYBETTİ

Neymar’ın annesi Nadine ile sevgilisi Tiago Ramos, Sao Paulo eyaletinde kiraladıkları konutta şiddetli bir arbede yaşadı. İçki şişelerinin havalarda uçtuğu ve çığlık seslerinin tüm mahalleyi inlettiği hengamenin akabinde Nadine’nin ağlama seslerinin duyulduğu öne sürüldü.

KOMŞULAR DUYDU

Arbedenin niçini olarak Nadine Gonçalves’in Tiago Ramos’u dava etmeyi planlaması niçiniyle Ramos kendini kaybetti. Komşuların verdiği bilgiye bakılırsa meskenden bağırış seslerinin yanı sıra, şişe kırılma sesi ve bir bayanın ağladığı duyuldu.

ANNESİ KONUTTAN KAÇTI

Arbedenin akabinde Tiago Ramos’un meskenden ayrılmasını fırsat bilen Nadine Gonçalves meskenden kaçarak Santos’a gitmek için yola çıktı.

EMSAL HENGAME

2020 yılında da buna emsal bir hengame yaşayan çift hem karakolluk birebir vakitte hastanelik olmuştu. Tartışma sırasında sonlanarak camı yumruklayan Tiago Ramos’un koluna koluna 12 dikiş atılmıştı.

“ORADA OLSAYDIM ONU ÖLDÜREBİLİRDİM”

Yaşananlar daha sonrasında Neymar’ın arkadaşlarıyla paylaştığı ses kaydında “Orada olsaydım onu öldürebilirdim” dediği tabir edildi.

MEKSİKA’DA BIÇAKLANDI

bir daha Tiago Ramos 2020 yılında Meksika’da bıçaklandığı haberleriyle gündeme gelmişti. Ramos toplumsal medyadan yayınladığı görüntüde “Yapmadığım bir şey için neredeyse ölüyordum. Bir restorana geldim, bir tabak et istedim ve ne olduğunu bilmiyorum. hiç bir şey yapmadım lakin kalmama müsaade vermediler ve orada üç adam vardı, biri beni bıçakladı.” açıklamasını yapmıştı.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK