Mahkum dizisi 2. dönemde sallayacak! Bakın Savcı Fırat ile Barış ne olacak? “Ben kazandım!”

Smug

Active member
Kore uyarlaması olan Mahkum dizisi FOX TV’de dizi bölümüne süratli bir giriş yaptı. Birinci dönemi tutulan dizi 2. dönem tanıtımını da yaptı. Başrollerinde Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Hayal Köseoğlu ve Melike İpek Yalova’nın yer aldığı dizi yeni dönemde takımına yeni isimleri de dahil etti. Fragmanı yayınlanan dizi herkesi heyecanlandırdı.

MAHKUM DİZİSİNİN TANITIM FRAGMADI DİKKAT ÇEKTİ

İlk dönemi 17. kısımla tamamlayan Mahkum dizisi, her kısmı ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başardı. Konusu ile dikkat çeken dizi Kore dizisi Innocent Defendant uyarlandı. Hatalı polis oyunun oynandığı dizi yeni dönemiyle da bomba bir giriş yaptı. Fragmanı yayınlanan dizi toplumsal medyada fazlaca konuşuldu.

SAVCI FIRAT APAYRI BİRİNE DÖNÜŞÜYOR

Senaristliğini Uğraş Güneş’in yaptığı Mahkum dizisi bu dönem da isminden sıkça kelam ettirecek. Fragmanda Onur Tuna’nın oynadığı Savcı Fırat’ın, aynaya bakarak söylemiş olduği kelamlar, yaşananlar daha sonrasında diğer bir şahsa dönüştüğüne işaret ediyor.

Savcı Fırat; “Kendimize kim olduğumuzu hatırlatmak için aynalara muhtaçlığımız var. Ayna palavra söylemez. Siz ağlarken, o gülmez lakin bir gün düşmanınıza benzerseniz, sizi birinci o terkeder!” cümlesiyle izleyici de birtakım noktaları netleştirdiği görülüyor.

ÖLDÜ SANILAN BARIŞ’TAN MANİDAR SÖZ

İsmail Hacıoğlu’nun oynadığı Barış karakteri ise öldü sanılsada gözlerini açarak “Savaş bitti, ben kazandım.” kelamları epeyce manidar. Fragramdan birebir sahnenin orada da olduğu ve bu biçimde ayna karşısındaki katilin Barış olduğuna dikkatlerden kaçmadı.