La Casa de Papel’in Tokyo’sundan 5. dönem tüyosu: Her sahnesinde ağladım

Smug

Active member
La Casa de Papel dizinde Tokyo karakteriyle dünya çapında üne kavuşan Úrsula Corberó merakla beklenen 5. dönemin her bir sahnesinin kendisini ağlattığını söylemiş oldu.

Dizinin ana karakterlerinden birini canlandıran Corberó ayrıyeten birinci dönemden bu yana anlatıcı pozisyonunda yer alıyor.

“AĞLAMADAN DURAMADIM”

Harper’s Bazaar’a verdiği röportajda aktris final döneminin çekimlerinde oldukça duygusallaştığını şu sözlerle aktardı:

Her sahneyi çekerken ağlamadan duramadım. Midemde bir ağrı vardı. Zira bu diziyle başıma epey çılgınca şeyler geldi. hayatım değişti ve hem minnettar tıpkı vakitte gururlu hissediyorum. Tokyo’yu epeyce özleyeceğim ancak hem de sonsuza dek bir kesimim olarak kalacağını düşünüyorum.

LA CASA DE PAPEL 5. DÖNEM 3 EYLÜL’DE BAŞLIYOR

Dijital yayın platformu, La Casa de Papel’in son dönemini 5 kısımlık ikişer kesim halinde yayımlamayı planlıyor. Birinci 5 kısmın 3 Eylül’de öbür 5 bölümünse 3 Aralık’ta izleyicilerle buluşması bekleniyor.

Netflix kısa müddet evvel meşhur soyguncularla İspanyol ordusu içindeki son kanlı çabayı gözler önüne seren fragmanı yayımladı.

Birinci iki dönemdeki başarılı soygunun akabinde karakterler gözlerini İspanya Merkez Bankası’na dikmişti. Profesör’ün Alicia Sierra’ya yakalandığının görülmesi bu sefer işlerin pek de güzel gitmeyeceğine işaret ediyor.

Corberó 3 Ağustos’ta Türkiye’de devam eden yangınlar için yaptığı paylaşımla dikkat çekmişti. Ünlü aktris dualarının Türkiye’yle olduğunu belirtmişti.