Kanserle çaba eden ünlü oyuncu toplumsal medyadan duyurdu! Art Sokaklar’ın Volkan Komiser’den yeni haber

Smug

Active member
Arka Sokaklar dizisinde ‘Volkan Komiser’ karakterine hayat veren ünlü oyuncu Boğaç Aksoy bir süre evvel Lenfoma kanseri ile çaba ettiğini duyurmuştu. Bir yıldır Lenfoma kanseri ile uğraş eden Boğaç Aksoy sıhhati ile ilgili son durumu toplumsal medya hesabından duyurdu.

VOLKAN KOMİSER TOPLUMSAL MEDYADAN DUYURDU

Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser karekteri ile izleyicilerin gönlüne taht kuran güzel oyuncu Boğaç Aksoy bir yıl evvel Lenfoma kanseri teşhisi ile hastaneye yatmıştı. Ünlü oyuncu Boğaç Aksoy toplumsal medyadan tedavi olduğunu belirterek oyunculuğu bıraktığını duyurmuştu. Kaptan olan Boğaç Aksoy tedavi olacağını ve denizlere açılacağını açıklamış ve oyunculuk mesleğine orta verdiğini belirtmişti.

BOĞAÇ AKSOY KANSERİ YENDİĞİNİ AÇIKLADI

Sevenlerinin takip ettiği Boğaç Aksoy bir yıldır savaştığı lenfoma kanserini yendiğini toplumsal medya hesabından duyurdu.

Best Model Of Turkey müsabakası ismini duyduğumuz güzel oyuncu Boğaç Aksoy Art Sokaklar dizisinde canlandırdığı Volkan Komiser karakteri ile de büyük bir çıkış yapmıştı. 32 yaşındaki oyuncu Boğaç Aksoy lenfoma kanserine yakalandığını öğrenince hekimlerinin tavsiyesi ile dizi çalışmalarına orta vermişti. Bir kaç ay evvel de artık oyunculuğa dönmeyi düşünmediğini açıklayan genç ve yetenekli oyuncu Boğaç Aksoy her şeyi ardında bırakarak Fethiye’ye yerleşmişti.

Önce bir tekne alan Boğaç Aksoy daha sonra da kaptanlık diploması almıştı.

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Aksoy, “Hastalık sürecimde ,doktorumun bana pak hava olan bir yerde yaşamalısın tavsiyesi üzerine İstanbul’dan taşınmaya karar verdim.. Fethiye’ye taşınmak, burada bir şeyler yapmak uzun vakittir hayalimdi. Bunu gerçekleştirdiğim için hayli memnunum. Artık Fethiyeli oldum diyebilirim” tabirlerini kullanmıştı.

BOĞAÇ AKSOY ” BUGÜN HAYATIMIN EN MANALI GÜNÜ” DİYEREK DUYURDU

Instagram hesabından sıhhat durumu ile ilgili son ayrıntıları paylaşan Boğaç Aksoy “Hastalık sürecimde ,doktorumun bana pak hava olan bir yerde yaşamalısın tavsiyesi üzerine İstanbul’dan taşınmaya karar verdim.. Fethiye’ye taşınmak, burada bir şeyler yapmak uzun vakittir hayalimdi. Bunu gerçekleştirdiğim için hayli memnunum. Artık Fethiyeli oldum diyebilirim” dedi. bir müddetdir lenf kanseri ile çaba ettiğini açıklayan Boğaç Aksoy bugün hayatımın en manalı ve heyecanlı günü diyerek lenf kanserini yendiğini duyurdu.

Bu fotoğraftaki küçük farkı gorebiliyorsanız, IQ’nuz 130’un üzerinde…

Kulak biçiminiz kişilik özelliklerinizi ortaya çıkarıyor! İşte kulak biçiminize bakılırsa karakter özelliklerini söyleyen kişilik testi

Petek Dinçöz ile dalga geçen geçene! Toplumsal medyada alay konusu oldu