Herkese sevgiler!

onurnisan

New member
Herkese sevgiler!

Vakit süratle akıp giderken bir soluklanma ve ömrün hoşluklarını en doğal haliyle yaşamak için hakikat yerdesiniz. Hayat giderek kolaylaşıp, eşyalar bize hizmet ediyor üzere görünse de maalesef o denli olmuyor. Biz daha fazla yıpranıyor ve gerilim oluyoruz. Yanlış beslenme alışkanlıkları da bu durumlara eklenince hastalıklar yakamızı bırakmaz oluyor.

Bayanlarımızın birçoğu sıhhatini es geçerek yalnızca fit bir bedene sahip olmak için çeşitli sistemlere başvuruyor. Zayıflama ilaçları, piyasada merdiven altı üretimi yapılan çaylar, karışımlar… Erkeler ise kaslı kollara, baklava dilim karın kaslarına kısa vakitte sahip olma dileğiyle spor salonlarında bilinçsizce kullanılan protein tozlarının kendilerine yardım edebileceğini düşünüyor ve uyguluyor. Bunlar ekseriyetle “kısa yoldan o kilolar nasıl gider” sorusuna cevap olabilecek metotlar oluyor ve bunun üzere daha fazlası. Kolay yollar tercih ederek sağlığımızdan oluyoruz daha da ileri gidersek hayatlarımızdan diyebilirim.

Siz bu kadar kıymetsiz olmamalısınız değil mi? Gelin kendimiz için bir adım atalım ve bundan daha sonrası için sağlıklı, huzurlu ve besinlerin gücüne inanarak ilerleyelim. birlikte yapalım bunu. Yapabilirsiniz. İnancın, evvel kendinize daha sonra bana. Nasıl yapabiliriz onca işin içinde diyorsanız; adım adım öğrenmeye başlıyoruz. Hazır mısın?