Georgia, yankılanan bir kayıpla kolej futbolunun geri kalanına bir boşluk gösteriyor

admin

Administrator
Yetkili
Admin
Global Mod
Ancak Bulldogs’un iki şampiyonluğu için en önemli oyuncu, Georgia’nın bile istemediği biriydi.

Georgia, Blackshear kasabasında büyüyen Bennett, bir Football Bowl alt bölümü okulundan burs almadı, bu yüzden 2017’de oyun kurucu işine başlamak için yardımcı olarak Atina’ya gitti.

Bir yıl sonra, ülkedeki en iyi oyun kurucu yarışmacısı Justin Fields ortaya çıktı ve büyüdüğü okulla olan yakınlığı pek bir anlam ifade etmedi. Bennett oynamak istedi. Böylece Mississippi’de bir ortaokula gitti.

“Ayrıldığımda, sonsuza kadar UGA’dan iki tane olduğunu düşündüm; Geri geleceğimi düşünmemiştim,” dedi Bennett, 1.70 boyunda ve 190 pound Cumartesi. “Tetiği çektiğimde, Georgia’da sadece takılmak, takımda olmak ve 30 yıl sonra biraz futbol oynamak için burada olmadığımı biliyordum. top oynamak istiyorum Yapabileceğimi düşündüğüm şeyi yapmak istiyorum.”

Bennett bir yıl sonra geri döndüğünde, bunu yalnızca Georgia, Louisiana-Lafayette’e gitmesini engellemek için imza gününde ona burs teklif ettiğinde yaptı.

Georgia elinde ne olduğunu hâlâ bilmiyordu.

Tam da koronavirüs pandemisi vurduğunda gelen hücum koordinatörü Todd Monken, Wake Forest transferi Jamie Newman, Güney Kaliforniya transferi JT Daniels ve iki saygın birinci sınıf öğrencisi D’Wan için temsilciler bulmak üzere kalabalık bir oyun kurucu odasını aramaya çalışıyordu. Mathis ve Carson Beck.