Eşinin vefatına intihar dedi! Gerçek sonraki gün ortaya çıktı

Vitra

New member
Eşinin vefatına intihar dedi! Gerçek sonraki gün ortaya çıktı İstanbul Fatih, Balat, Zeyrek Mahallesi, Nevşehirli İbrahim Paşa Caddesi’nde 24 Nisan’da meydana gelen olayda 112 Acil Davet Merkezi’ni arayan bir kişi eşinin intihar ettiğini söylemiş oldu.

Polis takımları 2 çocuk annesi 21 yaşındaki Fatma Narman’ın tabancayla vurularak öldüğünü tespit etti.

Eşinin intihar ettiğini söylemiş oldu

Polise ihbarda bulunan Fatma Narman’ın eşi Yalçın N. eşinin konuta geldiğinde intihar ettiğini sebebini bilmediğini söylemiş oldu.

‘Panikle silahı yerine koydum’

Yalçın N.’nin polise, “Eşimle 4 yıldır evliyiz, 2 çocuğumuz var. Meskene geldiğimde yatak odasının girişinde onu yerde yatarken buldum. O an panikle yanında duran bana ilişkin silahı alarak yatak odasındaki şifonyerin içine koydum” dediği öğrenildi.

2 kurşun yarası tespit edildi

Fakat olay yerine yapılan incelemede Fatma Narman’ın göğsünde ve kalçasında iki kurşun yarası tespit edildi. Bunun üzerine eş Yalçın N. ile o sırada kapıda bekleyen kardeşi Bahattin N. gözaltına alındı.

Kocası ve kardeşi gözaltına alındı

Bahattin N.’nin üzerinde yapılan aramada dolu bir şarjör, arabasında ise ruhsatsız silah ele geçirildi. Şüphelilerin sorgusu Cinayet Ofis Amirliği’nde yapıldı.

Maddi niçinlerle tartışıyorlardı

Şüphelilerin poliste tabir vermeyerek “Susma” haklarını kullandıkları öğrenildi. Yetkililer Fatma Narman ile eşi Yalçın N.’nin maddi kahır ortasında oldukları için sık sık hengame ettiklerinin öğrenildiğini söylemiş olduler.

Kocası tutuklandı

Polisteki süreçlerinin tamamlanmasının akabinde adliyeye sevk edilen şüphelilerden Yalçın N. tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kardeşi Bahattin N. ise isimli denetim kaidesiyle hür kaldı.