Eşini ve oğlunu kolonyayla yakmıştı! Nasıl oldu bilmiyorum

Vitra

New member
Eşini ve oğlunu kolonyayla yakmıştı! Nasıl oldu bilmiyorum İzmir’in Menderes ilçesinde 31 Ağustos günü yaşanan olayda 4 ay evvel pandemi niçiniyle cezaevinden tahliye edilen Veysi E., argümana bakılırsa, eşi Fatma E.’yi öğlen yemeğine meskene gelmeyince çalıştığı markete giderek darbetti.

Zorla meskene getirdiği eşine şiddet uygulamayı sürdüren Veysi E., Fatma E. ile 1,5 aylık oğlu Ömer’in üzerine kolonya dökerek, ateşe verdi. Fatma E.’nin çığlıkları ile bebeğin ağlamasını duyan komşuların ihbarıyla meskene polis ve sıhhat takımları sevk edildi.

Bedenlerinde ağır yanıklar oluşan anne ile oğlu, ambulansla Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yakınları Veysi E.’nin, eşini kıskandığını ve daima bunu dediğini öne sürdü.

Eşi sözünü değiştirdi

Soruşturma başlatan polisin tabirine başvurduğu Fatma E., evvel olayın ezkaza olduğunu söylemiş oldu. Hayati tehlikeyi atlatan lakin tedavisi süren Fatma E., sonrasındasında sözünü değiştirerek, eşi tarafınca tehdit edildiğini aktardı. Bunun üzerine Veysi E., evvelki gün gözaltına alındı.

Suçlamaları kabul etmedi

Veysi E., Menderes İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne gdolayıldü. Suçlamaları kabul etmeyen Veysi E.’nin sözünde “Olayın nasıl meydana geldiğini bilmiyorum” dediği öğrenildi.

Polisteki süreçlerinin akabinde adliyeye sevk edilen Veysi E., çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Öte yandan anne ile oğlunun hastanedeki tedavisi sürüyor.