Dizi Bölümünü Sarsan Sav: Fenomen Gençlik Dizisi Apar Topar Final Yapıyor…

Smug

Active member
ZORBALIK SAHNELERİ İLE REAKSİYON ÇEKMİŞTİ

Başrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu’nun oynadığı Duy Beni dizisi zorbalık sahneleri ile toplumsal medyada büyük reaksiyon toplamıştı.

Gençlik dizileri içinde en epey tutulardan biri olan ve her kısmında izlenme rekorları kıran Duy Beni dizisi final mi yapıyor? İşte fenomen dizi Duy Beni ile ilgili ayrıntılar.

Başrollerini Rabia Soytürk ve Caner Topçu’nun oynadığı Star TV ekranlarında Perşembe akşamları yayınlanan Duy Beni dizisi her kısmında olay yaratmaya devam ediyor. Sansasyon yaratan senaryosu ile akılları baştan alan dizide en hayli dikkat çeken sahneler içinde ise zorbalıklar yer alıyor.

DUY BENİ DİZİSİ TOPLUMSAL MEDYAYI İKİYE BÖLMÜŞTÜ

Lise senelerında öğrencilerin birbirine karşı yaptıkları zorbalıkları anlatan Duy Beni dizisi toplumsal medyayı adeta ikiye böldü. Dizinin gerçek ömrü TV ekranlarına yansıttığını düşünenler diziyi savunurken birtakım kesim ise yaşananlara reaksiyon gösterdi.

Özellikle 2. kısımdan itibaren bir sahnenin göze batması ve kısa vakitte toplumsal medyada tepede yer alması Duy Beni dizisini adeta tepeye taşıdı. Lakin dizideki zorbalık sahneleri niçiniyle her kısım daha sonrası RTÜK’e şikayet yağıyor. Bu niçinle dizi yapımcılarının radikal bir karar aldığı argüman edildi .

Duy Beni dizisi hakkında ortaya atılan tez hayranlarını üzecek üzere. Dizi hakkında yapılan şikayetler niçiniyle Duy Beni dizisinin yakın vakitte final yapmaya hazırlandığı öğrenildi.

DUY BENİ DİZİSİNİN EKİM’İ RABİA SOYTÜRK KİMDİR?

Adı Duy Beni dizisi ile gündeme gelen Ekim’e hayat veren Rabia Soytürk kimdir, nereli, kaç yaşında?

Duy Beni dizisinde bekar bir annenin derslerinde başarılı kızı olarak diziye damga vuran Rabia Soytürk hayranları tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Pekala Soytürk kimdir, nereli, kaç yaşında, mesleği ne?

Sağlık Koleji hemşirelik kısmı mezunu olan Rabia Soytürk 11 Mart 1996 tarihinde doğdu.

Sadri Alışık Kültür Merkezinde tiyatro ve oyunculuk eğitimi alan Rabia Soytürk, Birinci defa Şahsiyet dizisinde Süveyda karakterini canlandırarak Haluk Bilginer ve Cansu Dere ile çalışma fırsatı yakaladı. Soytürk, Gülperi dizisi ve Özgür Dünya sineması takımında yer aldı. Benim Adım Melek dizisinde Defne karakterine hayat verdi.

Magazin Dünyası bu biçimdesini Birinci Sefer Gördü! Estetik Mucizesi Buna Denir! Hayat Bilgisi’nin Kikirik’ine Bir Bakan tekrar Bakıyor

Balkız Ucuz Kurtulmuş! Persler Romalıları, Amerikalılar Düşmanı Onunla Öldürdü! Sherlock Holmes İse Gizemi Mecnun Bal İle Çözdü…

Ünlü Müzikçi Oğlu İle bir arada Dehşet Saçtı: Komşularına Kurşun Yağdırdı: 3’ü Ağır 5 Yaralı

Hayat Bilgisi’nin Ortega’sı Toplumsal Medyanın Gündeminde! Hayranları Şaştı Kaldı…