Camdaki Kız’da tokat sahnesi | Camdaki Kız 26. kısım

Smug

Active member
Camdaki Kız’ın yeni kısmında Gülcihan’ın Selen’e attığı tokat izleyicileri ekran karşısına kilitledi. Gülcihan, Selen’in hamilelik palavrasının ortaya çıkmasıyla büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Gülcihan, ‘Sen benim bu meskendeki tek güvencemdin, emeklerim haram zehir zıkkım olsun’ diyerek Selen’e sitem etti. Selen ise annesi Gülcihan’dan ‘İsteyerek yapmadım, vakit geçtikçe gerçeği söyleyemedim’ diyerek özür diledi.

CAMDAKİ KIZ’A YENİ OYUNCU

Başrollerini , ve ‘nun paylaştığı Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız’a bu akşam yeni bir oyuncu katıldı. Melisa karakterini canlandıran Yüsra Geyik, Muzo’nun kız arkadaşı olarak diziye girdi. , uzun yıllar Art Sokaklar dizisinde Zeliş karakterinde oynamıştı.

YÜSRA GEYİK KİMDİR?

Yüsra Geyik, 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da doğdu. . İlkokul 1. sınıfı Samsun’da okuduktan daha sonra ailesinin taşınması üzerine 2. sınıfa İstanbul Ataköy’deki 60.yıl Ataköy İlköğretim Okulu’nda başladı.Eğitimini Sanat Tasarım Fakültesi Grafik Kısmı’nda tamamladı 13 yaşında kameralarla tanışan Yüsra Geyik birinci vakit içinderda Hayat Bilgisi dizisinde rol aldı. Geyik, Art Sokaklar dizisinde Zeliha karakterine hayat verdi.

CAMDAKİ KIZ 25. KISIM ÖZETİ

Cana, Adil ve Feride’nin konutuna yaptığı sürpriz ziyarette Adil’in ağzını ararken Feride’ye yakalanır. Adil’in kendisinden uzaklaşmasından korkan Cana, Feride ve Adil içinde neler döndüğünü anlamakta kararlıdır. Sedat, Cavit’i şirkete ortak yapmak için Gülcihan’dan yardım ister. Hayri, Rafet’in Melisa’yı tanıdığını öğrenir ve Melisa’nın anlattığı öykü onu huzursuz eder. Ablasının vakitsiz vefatı niçiniyle annesinin onu sevmediğine inanan Nalan, Feride ile olan istikrarları değiştirmek için ne yapması gerektiğine karar verir.