Beyoncé, Jay Z ve Kraliçe Rania, LVMH patronu Bernard Arnault ile kutlama yapıyor

Smug

Active member
Elysée'de Beyoncé ile ünlü partisi: Çok sayıda tanınmış şahsiyet, Paris Başkanlık Sarayı'nda lüks girişimci Bernard Arnault'a Büyük Onur Nişanı verilmesini kutladı. Elysée'nin Perşembe günü doğruladığı gibi, ABD'li şarkıcı Beyoncé konuklar arasındaydı. Politico web sitesinin haberine göre, büyük bir başlık takmış görünüyordu ve yanında eşi rapçi Jay-Z de vardı.

Yıldız çift, Arnault'un lüks grubu LVMH ile sözleşme imzaladı ve burada diğer şeylerin yanı sıra şampanya ve mücevher reklamları da yapıyorlar. Konuklar arasında ayrıca Arnaud'un yanında birkaç kez dünyanın en zengin adamı olan ABD'li milyarder Elon Musk ve 2015 saldırılarından sonra Paris'e büyük boy bir plastik lale buketi miras bırakan ABD'li sanatçı Jeff Koons da vardı.

Ürdün Kraliçesi Rania ve eski Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy de hazır bulundu

Ürdün Kraliçesi Rania ve eski Fransa Cumhurbaşkanı Nicolas Sarkozy de hazır bulundu. Federal İçişleri Bakanı Nancy Faeser (SPD) de, sabahki çok daha ciddi bir kabine toplantısına rağmen, Çarşamba günü Elysée'ye davet edildi.

Arnault, ödülü aldıktan sonra artık en fazla 75 kişinin yer alabileceği Legion of Honor'un en yüksek sınıfına dahil oldu. Macron konuşmasında kendisine, Paris'teki Notre-Dame Katedrali'nin restorasyonuna yaptığı bağıştan dolayı teşekkür etti. Lüks grup LVMH'de Louis Vuitton, Moët et Chandon, Hennessy ve Rimowa ve Birkenstock gibi markalar yer alıyor.

Bilgili olun, anlayın, doğru kararları alınBuradan güncel finans haberlerine ilişkin Haberin Detayları bilgileri alabilirsiniz. Her Cuma bülten olarak.

** ile işaretli alanların doldurulması zorunludur

Kabul ediyorum, BurdaForward GmbH, St. Martin Straße 66, 81541 Münih, yukarıda seçilen konularla ilgili bana düzenli olarak e-posta yoluyla haberler gönderiyor. Ayrıca BurdaForward GmbH'nin haber bülteninin kullanımını analiz etmesini ve içeriğini ve tekliflerini kişiselleştirmek için kullanmasını kabul ediyorum. Onayım herhangi bir zamanda iptal edilebilir. Daha fazla bilgiyi burada bulabilirim.