Altınordu’da CEO Özdeniz oldu

Sarr

Active member
Altınordu’da CEO misyonuna Mehmet Necati Özdeniz getirildi.

Altınordu’nun hayli büyük tertibe sahip olduğunu belirten Lider Özkan, “Organizasyon görünürde yalnızca Altınordu A grubu üzere gözükebilir fakat o yalnızca görünen yüzü. En temelde Altınordu Futbol Okullarımız, ortasında Futbol Akademimiz var. bir daha seçkin gruplarımız var. Yalnızca A gruptan ibaret değiliz. Kulüp olarak külliyen yüzümüzü Avrupa’ya çevirdik. Şu anda yalnızca Avrupa’yı hedefledik lakin daha sonrasında bu tertip ABD’ye kadar uzanabilir. Birinci gayemiz Avrupa’nın 5 büyük ligine oyuncu yetiştirmek” diye konuştu.

Üst seviye bir yöneticiye gereksinimleri olduğu için Necati Özdeniz’i bakılırsave getirdiklerini lisana getiren Seyit Mehmet Özkan, “Necati Beyefendi uzun yıllar bankacılık misyonunda üst seviye yöneticilik yaptı. Biroldukca başarılı tertibi yönetti. Rastgele bir tertibinin üst yapısını rahatlıkla taşıyabilecek kapasiteye sahip. Birinci başta kendisi A grubumuzun tüm sorumluluğunu alacak daha sonra da kesim parça öteki tertipleri ona devredeceğiz. Bugünden itibaren A kadromuzun tüm sorumluluğu kendisindedir. Kurumsal geleceğimiz için kıymetli bir adım attık ve profesyonel bir açılım gerçekleştirdik. Necati Beyefendi fazlaca düzgün konumunu bırakıp bizim teklifimizi kabul ederek geldi. O bizim projemize inandı. Altınordu armasını daha hoş yerlere taşımak için birlikte büyük işler yapacağız” dedi.

ÖZDENİZ: “BÜYÜK HEYACAN YAŞADIM”

Uzun yıllar bankacılık yaptıktan daha sonra öbür bir dala geçiş yaptığını lisana getiren Altınordu CEO’su Necati Özdeniz, “Herkes bana bunu niye yaptığımı soruyor. Onlara diyorum ki ‘Ben Lider Seyit Mehmet Özkan ve Altınordu Futbol Kulübü’nün misyonuna inandım’ Altınordu’dan bu biçimde bir teklif gelince düşünmeden kabul ettim. Teklifi birinci aldığımda inanın epey büyük heyecan yaşadım. Binlerce kişiyi yönetirken bu kadar heyecanlanmamıştım. Kulübümüzün misyonu doğrultusunda bu toprakların çocuklarına fırsat eşitliği sunmak için çalışacağız. Mehmet Beyefendi bu işi bir yere kadar getirdi, biz de daha ileriye nasıl taşırız onun için çalışacağız, baş yoracağız. Bu tertibin ortasında olacağım için hayli memnunum. Liderimizin hayaline ortak olup biz de elimizi taşın altına koyup bu topraklara borcumuzu ödeyeceğiz. Bu benim için özel bir vazife oldu” biçiminde konuştu.