YETERLİ Parti yandaş medyanın yayınlamadığı imgeyi yayınladı

Vitra

New member
YETERLİ Parti yandaş medyanın yayınlamadığı imgeyi yayınladı ÂLÂ Parti Genel Lideri Meral Akşener’in Samsun’un Çarşamba ilçesinde AKP seçmeniyle diyaloğu dikkat çekmişti.

AKP seçmeni yurttaş, Akşener’e, “Ben size oy vermek istiyorum tahminen de Türkiye’nin ikinci seçilmiş bayan cumhurbaşkanı olacaksınız” demiş ve “Cumhurbaşkanımızı Netanyahu’ya benzettiniz ben buna fazlaca içerlendim. neden bu biçimde bir benzetme yaptınız?” diye sormuştu.

“Cumhurbaşkanımıza da yardımcı olun Meral Hanım”

Konuşmasının devamında ise yurttaş, “Gerçekten zahmetli bir durumdayız. Milletçe de… Cumhurbaşkanı’nın durumu da ağır, sizlerin de durumu ağır. Ne tarafa dönsek her tarafta bir kırıklık, bir hüzün hali var. İş olarak da var. Güçlü olanı farklı tabi. Cumhurbaşkanımıza da yardımcı olun yani Meral Hanım. İçerde bir siyaset hali var. Sahiden yardımcı olun. Çok makus bir durumdan geçiyoruz” demişti.

Birebir konuşmasında yurttaş, “Ben Facebook’ta bir paylaşım yapmıştım. ‘Cumhurbaşkanımızı Netanyahu’ya benzeten birisine ben Çarşamba’da güzel geldin demek istemiyorum‘ diye paylaşım yaptım. O paylaşımı ben silerim. Memleketimize güzel geldin diyorum” tabirlerini de kullanmıştı.

UYGUN Parti: Bilin bakalım sıkıntı durumda olan kimmiş…

İktidara yakın medyada yurttaşın yalnızca Akşener’e ‘Netanyahu benzetmesine epey içerlendim’ dediği kısım haberleştirildi.
YETERLİ Parti de bu hususta yaptığı açıklamada görüntünün tamamını yayınlayarak, “Bilin bakalım güç durumda olan kimmiş? Kimin için yardım istenmiş? Havuzlu Mükemmeller Kumpanyası’na inat, biz tüm vatandaşlarımızın sıkıntılarını duyurmaya devam ediyoruz” bildirisi paylaştı.

A Haber’de izleyemeyenler için bu da görüntünün devamı…

Bilin bakalım güç durumda olan kimmiş?
Kimin için yardım istenmiş?

Havuzlu Mükemmeller Kumpanyası’na inat, biz tüm vatandaşlarımızın kederlerini duyurmaya devam ediyoruz. https://t.co/xygv5GwdPO pic.twitter.com/dI9T22LOa8

— ÂLÂ Parti (@iyiparti) September 9, 2021