Son dakika – Serdar Ortaç: “Beşiktaşlılar ve Ahmet Lider beni affetsin”

Sarr

Active member
Adana’da konser esnasında Beşiktaş’la ilgili hakarete varan sözler kullanan Serdar Ortaç’tan bir açıklama daha geldi.

“Beşiktaş’a büyük bir terbiyesizlik yaptım diyen Serdar Ortaç, TV 100’deki canlı yayın sırasında siyah-beyazlı topluluğa seslendi. İşte o kelamlar…

“BEŞİKTAŞLILAR, LİDER, SERGEN HOCA AFFETSİN”

Ben MS hastasıyım. Sol ayak yarı felç üzere yarım tutuyor. Allah’ıma şükür ediyorum. Daha makûs olup iki ayağımda alabilirdi. Çok üzüldüm bu olaya sabaha kadar uyumadım. Konserlerin 2 adedini iptal ettim. Çok büyük terbiyesizlik ettim. Çok pişmanım. Sahnede içki içmeyecektim. İçki tüm kötülüklerin anası. Artık yapacak tek bir şey kaldı dua edeceğim. Beşiktaş taraftarı, Beşiktaş lideri ve 30 yıllık arkadaşım Sergen, beni affetsin. Sergen Hoca, beni silmez.

“YAPTIĞIM TERBİYESİZLİK”

Milletle birebir düzeye gelmek için ben de içki içiyorum. Sevmediğim biçimde. MS ilaçları bir ton bir de alkol. Çok üzgünüm anlatamam alkollü bir cümbüş sırasında büyük bir kusur işte. Affedin lütfen. Ne olursa olsun. Yaptığım büyük bir terbiyesizlik. Koskoca Serdar Ortaç. Sahniçin o denli argo konuşur mu? Yaptık işte. Memnun edeyim diye insanları. Affederler inşallah yapacak bir şey yok.

“UMARIM AHMET IŞIK ÇEBİ AFFEDER!”

Ahmet Parıltı Çebi Başkan’a epey ayıp ettim kendisi beni izlemeye epeyce gelirdi. Yazık ettim yani. Saçmaladım! Sergen görür görmez kızar tahminen ‘Ne yaptın?’ diye. Lidere fazlaca ayıp oldu. Konserlerime fazlaca gelirdi. Ya bir sürü insanı kırdım. Lanet olsun. Bu dilimin Allah… Ahmet Işık Çebi’yi gördüğümde direk evvel yanına giderim ‘Baba ne olur affet’ derim. Orada bir bakarım tutumuna. Beni silmişse üzülürüm, gerimi döner giderim. Ancak bu biçimde bir şey için silmez herbiçimde.

“ÇARŞI NE İSTERSE YAPARIM”

Beşiktaş taraftarı fazlaca küfür etti, ana avrat. Bütün taraftar, kızdılar tabi. Ben futbol kolik olsam ben de kızardım. Çarşı kümesi yansısında haklı. her neyse cezam çekeceğim. Hatalıyım zira. Bizim millet sonludur. Yapacak bir şey yok. Bir de Serdar Ortaç olmuşsun. bu biçimde yanlışlar yapmaman lazım. Gönül almak için tekerlekli sandalyeler toplayıp Çarşıya ve Kartal Yuvasına verebilirim. Beste de yaparım. Çarşı’nın kinci olmadığını düşünüyorum. Asil beşerler, tanıyorum hepsini. Affederler diye düşünüyorum. Salı günü de Beşiktaş maçını formasıyla izleyeceğim.

“SERGEN YALÇIN’IN YANINDA YATTIM”

Sergen Yalçın’ın 10 sene yanında yattım. Derdim ki ‘Baba gitsene Barcelona’ya, Real Madrid’e’. Dünyada Sergen üzere frikik atan birisi daha yoktu. Lakin o hiç gitmek istemedi Avrupa’ya, Türkiye’de kalmak istedi.

“BEŞİKTAŞ ŞAMPİYON OLURSA…”

Kim olursa tebrik edeceğim, bana o düşer. Tabi Kartal olursa eksiksiz olacak. Bütün şampiyonluklarında konser verdim ben.”