Son dakika haberleri: Beşiktaş – Giresunspor maçının akabinde Volkan Demirel’den olay sözler! ‘Sinemaya mı gidiyorsunuz, golfe mi’

Sarr

Active member
VOLKAN DEMİREL’DEN OLAY KELAMLAR

Beşiktaş, Spor Toto Harika Lig’in 14’üncü haftasında GZT Giresunspor’u konuk etti. Vodafone Park’ta oynanan maçı 4-0’lık skorla Giresunspor kazandı. Karadeniz grubunun galibiyetinin akabinde beIN Sports yorumcusu Volkan Demirel değerlendirmelerde bulundu. Volkan Demirel, Beşiktaş’taki makus gidişat ve Sergen Yalçın’a dair çarpıcı yorumlar yaptı. İşte Volkan Demirel’in kelamları…

SERGEN YALÇIN’DAN İSTİFA SİNYALİ

Giresunspor’a alanında 4-0 mağlup olan Beşiktaş’ta Teknik Yönetici Sergen Yalçın maçın akabinde konuştu. Yarın Lider Ahmet Parıltı Çebi ile görüşeceğini ve gündemde istifa da dahil olmak üzere biroldukça seçenek olduğunu söyleyen Yalçın, kadronun durumunu ne yaptılarsa düzeltemediklerinin de altını çizdi.

ÇEBİ’DEN SERGEN YALÇIN KELAMLARI

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, Giresunspor maçının akabinde konuştu. Sergen Yalçın’la yarın yapacağı görüşme hakkında, “Gereken her neyse onu yaparız. Lakin ben bir arada yürümek isterim” diyen Çebi, hakemler hakkında ise kendilerine düzeltileceği kelamı verenlere gösterdikleri müsamahanın bittiğini tabir etti.

VOLKAN DEMİREL YORUMLADI

Müsabakanın akabinde yorumlarda bulunan Volkan Demirel, beIN Sports ekranlarında konuştu. Fenerbahçe ve A Ulusal Futbol Grubu’nun eski kalecisi uğraş daha sonrasında şu tabirleri kullandı:

‘AYAĞA KALDIRACAK KİŞİ SERGEN HOCADIR’

“Bu grubu geçen sene şampiyon yapan, bu kadroyu yaratan Sergen Hoca. İnşallah devam eder. hiçbirimiz bırakmasını istemeyiz. Bıraktıktan daha sonra gelen Sergen Hoca’dan daha yeterli mi yapar yahut ne yapabilir bu noktadayken? Bu grubu ayağa kaldıracak kişi Sergen Hoca’dır. Diğeri değil.”

‘BEŞİKTAŞ BERBAT KADRO DEĞİL’

“Hakikaten hayli olumsuz durumda görmüyorum şahsen. 3 puanlı sistemde 13 puan gerideler. Ben eminim ki Beşiktaş hocasıyla, oyuncularıyla makus ekip değil. Karamsarlığa gerek yok.”

‘BİRİ ELİNİ KALDIRACAK’

“Beşiktaş’ta işler berbat giderken biri elini kaldıracak. Kim yapabilir bunu bana söyleyin. Souza yapar, Necip yapar, Vida yapar. Bunları baş başa verip, birlikte sinemaya mı gidiyorsunuz, golfe mi gidiyorsunuz, konutta yemek mi yiyorsunuz, bir sürü yolu var. Oturacaksınız. Hocanın dediği üzere, hoca oynamıyor sonuçta. Hoca sizi alana sürüyor performans odaklı. Alana çıkıp o karakteri gösterecek olan oyunculardır.”

‘HER ATILAN TOPTA BİREBİR KALINMAZ’

“Gol yemeyecek. Ben futbolcu olsam, ‘Defansı fazla çıkarmayalım, denetimli oynayalım, nasıl olsa 1 tane atarız’ derim. Beşiktaş defansı fazlaca önde oynuyor. Defans gerisine her atılan topta bu kadar birebir kalınmaz. 2’inci, 3’üncü gol. İçeride oynuyorsun, bu biçimde bir alışkanlığın var lakin bu kadar birebir kalınmaz.”

‘EMNİYETLİ OYNAMALARI LAZIM’

“Emniyetli oynamaları lazım. Souza’nın ‘Defans dörtlüsü ve ben kalalım. Bir biçimde atarız. İleride yetenekli oyuncular var aslına bakarsan’ demesi lazım. Biz her maç o devirde 1-0’ı oynamaya çalışıyorduk. 1’i bulunca oyun seni 2-3’e gdolayır.”

EN YÜKSEK ORANLARIN ADRESİ MİSLİ.COM