Son dakika haberi: Vitor Pereira sürprizi! Fenerbahçe ile yollarını ayırır ayırmaz yeni kadrosu…

Sarr

Active member
PEREIRA SÜRPRİZİ! F.BAHÇE’DEN AYRILIR AYRILMAZ YENİ GRUBU…

Fenerbahçe’de Vitor Pereira periyodu bitmiş oldu. Fenerbahçe ile yollarını ayıran Vitor Periera’nın yeni adresi netleşmeye başladı. İşte son dakika gelişmesinin detayları…

YOLLAR RESMEN AYRILDI

Fenerbahçe’de Teknik Yönetici Vitor Pereira ile yollar ayrıldı. İkinci kere sarı-lacivertlilerin başına geçen Portekizli Teknik Adam, Üstün Lig’in 9. haftasında Trabzonspor’a karşı alınan 2-1’lik mağlubiyetin akabinde gönderilmesi gündeme gelmiş, 10. haftada Alanyaspor ve 11. haftada Konyaspor karşısında alınan 2-1’lik mağlubiyetlerin akabinde Fenerbahçe taraftarı tarafınca istifaya davet edilmişti. Fenerbahçe ile 25 resmi maça çıkan Pereira, 11 galibiyet, 7 birliktelik ve 7 mağlubiyet aldı.

BEKLENEN BAŞARIYI ELDE EDEMEDİ

Fenerbahçe Spor Kulübü Lideri Ali Koç, nazaranve geldiği 2018 yılından bu yana 8 teknik adam ile yollarını ayırdı. Sarı-lacivertlilerde Phillip Cocu 15, Erwin Koeman 9, Ersun Yanal 54, Zeki Murat Göle 2, Tahir Karapınar 9, Erol Bulut 34, Emre Belözoğlu 10 ve Vitor Pereira 25 karşılaşmada alanda yer alırken, bu isimlerin hepsiyle beklenen muvaffakiyete ulaşılamadı.

F.BAHÇE’DEN AYRILIR AYRILMAZ YENİ ADRESİ…

Fenerbahçe ile yollarını ayıran Portekizli teknik adam Vitor Pereira için flaş bir sav ortaya atıldı. Pereira’nın Fenerbahçe’den ayrılır ayrılmaz yeni adresinin netleştiği vurgulandı.

ADIM ADIM FLAMENGO’YA…

Fenerbahçe’nin yollarını ayırdığı Vitor Pereira’nın adım adım Flamengo’ya imza atmaya yaklaştığı argüman ediliyor.

EN YAKIN ADAY VITOR PEREIRA

Portekiz basını, Flamengo’nun teknik yöneticilik koltuğu için aday gösterilen isimler içinde bulunan Vitor Pereira’nın en yakın aday olduğunu yazdı.

PEREIRA BOŞA ÇIKAR ÇIKMAZ ÖTEKİ ADAYLARIN BAHTI AZALDI

Daha evvel Jorge Jesus, Carlos Carvalhal ve Paulo Sousa’nın isimleri Flamengo ile anılmıştı lakin bu üç ismin de Vitor Pereira’nın boşa çıkmasıyla ihtimal dışı kaldığı aktarıldı.

25 MAÇTA 1.6 PUAN ORTALAMASI YAKALADI

Fenerbahçe’ye geldiği ikinci periyodunda 25 maça grubun başında çıkan Pereira, 1.6 puan ortalaması yakaladı.

İŞTE PEREIRA’NIN MESLEĞİ

Portekizli teknik adam mesleğine Porto’da başladıktan daha sonra sırasıyla Al-Ahli, Olympiakos, Fenerbahçe, 1860 Münih ve Shanghai SIPG’yi çalıştırmıştı.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK