Son dakika haberi: Galatasaray’dan dev transfer hamlesi! Fernando Muslera’nın yerine geliyor

Sarr

Active member
G.SARAY’DAN TRANSFER! MUSLERA’NIN YERİNE

Fatih Terim’le yollarını ayırdıktan daha sonra teknik yöneticilik misyonuna Domenec Torrent’i getiren Galatasaray, İspanyol çalıştırıcnın bakılırsav yaptığı 2 maçtan da puansız ayrıldı. Sarı-kırmızılılarda Fernando Muslera’nın yokluğu tesirini hissettirirken yönetimciler transfer çalışmalarına sürat verdi. Fransız basınının haberine göre Galatasaray’ın gündemine sürpriz bir isim geldi. İşte son dakika haberinin detayları…

ARDA TURAN PATLADI! ‘UTANIYORUM’

Galatasaray’ın kaptanı Arda Turan, Kasımpaşa maçının akabinde yayıncı kuruluş beIN Sports’a açıklamalarda bulundu. Sarı-kırmızılıların deneyimli futbolcusu, “İşimiz hayli sıkıntı, epey sıkıntı durumdayız. Açıkçası bu durumdan çıkmak zorundayız. Ligi, şampiyonluğu kaybettik. UEFA’ya kadar en düzgün biçimde toparlayıp onu motivasyon kaynağı olarak almalıyız. Bulunduğumuz durum bize yakışmıyor, utanmalıyız. Kendim utanıyorum. Futbol mesleğimin en makûs günlerini yaşıyorum tahminen de. Ne söyleyeceğimi bilemiyorum. Bir Galatasaray taraftarı olarak kendi annemin babamın dahi telefonlarını açmaya çekiniyorum” dedi.

TRİBÜNLERDEN İSYAN BAYRAĞI

Sarı-kırmızılı taraftarlar Kasımpaşa maçı sırası ve daha sonrasında idareye reaksiyon gösterdi. Tribünler birinci anlarda idaresi istifaya davet etti. Sarı-kırmızılı taraftarlar ondan sonrasında uzun bir süre futbolcular aleyhine tezahüratlarda bulundu. Tribünler son olarak futbolculara yönelik “Formayı çıkarın o denli oynayın” tezahüratı yaptı. Birtakım taraftarlar “İmparator Fatih Terim” halinde bağırdı.

İSMAİL ÇİPE ISLIKLANDI

Galatasaray’da tribünlerin reaksiyonundan İsmail Çipe de etkilendi. Deneyimli file bekçisi maçın son anlarında topla her temas ettiğinde ağır biçimde ıslıklandı. Öte yandan tribünler Fatih Öztürk lehine tezahüratlarda bulundu.

İDAREDEN KALECİ ATILIMI

Galatasaray’da tüm bu gelişmeler sıcaklığını korurken Fransız basınından flaş bir transfer argümanı ortaya atıldı. Foot Mercato’nun haberine nazaran; Galatasaray ünlü kaleciyi gündemine aldı.

MANDANDA SÜRPRİZİ

Fransız basınının haberine göre Galatasaray, deneyimli file bekçisi Steve Mandanda’yı transfer gündemine aldı. Sarı-kırmızılıların, Fransız kalecinin Marsilya’daki durumunu yakından takip ettiği vurgulandı.

AYRILMASI GÜNDEME GELDİ

Steve Mandanda’nın Marsilya’da Pau Lopez’in gerisinde kalması niçiniyle forma bahtı bulmakta zorlanması ayrılık savlarını da gündeme getirdi. Steve Mandanda’nın Ligue 1 grubu Kaç ile de transfer için görüştüğü açıklandı.

KONTRATI 2024’TE BİTECEK

36 yaşındaki file bekçisinin Marsilya ile olan kontratı 30 Haziran 2024’te sona erecek. Deneyimli eldivenin şimdiki piyasa kıymeti 2 milyon euro olarak söz ediliyor. Steve Mandanda, 34 defa Fransa Ulusal Kadrosu’nun kalesini de korudu.

BAŞKA ADAY SİNAN BOLAT

Öte yandan Galatasaray’ın Steve Mandanda ile bir arada ilgilendiği bir başka isim Sinan Bolat. Sarı-kırmızılı yönetimciler, kısa müddet içerisinde kaleci konusundaki meçhullüğü bitmiş oldurmek için ağır uğraş sarf ediyor.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK