Son dakika haberi: Fenerbahçe’den sürpriz hamle! Löw ve Bilic derken yeni teknik yönetici…

Sarr

Active member
LOW VE BILIC DERKEN FENERBAHÇE’NİN YENİ TEKNİK YÖNETİCİSİ…

Fenerbahçe’de yeni teknik yönetici arayışları son süratiyle devam ediyor. Sarı Lacivertlilerin gündemine Joachim Löw ve Slaven Bilic gelmişti lakin Fenerbahçe deneyimli teknik adamla birinci temasu kurdu. Teşebbüslerin başladığı kaydedildi. İşte Fenerbahçe’deki son dakika gelişmesinin bilgileri…

BU SEFER KUSUR YAPMAK İSTEMİYOR

Fenerbahçe’de Lider Ali Koç ve kurmayları yeni teknik yönetici konusunda kusur yapmamak için ince eleyip sık dokuyor. Sarı Laicvertlilerde yeni teknik yönetici arayışları sürüyor.

BILD: ‘LOW, FENERBAHÇE’Yİ İSTEMİTOR’

Gündeme Almanya Ulusal Grubu’nun eski teknik yöneticisi Joachim Löw gelmişti lakin Bild gazetesi Löw’ün Fenerbahçe’yi çalıştırmak istemediğini argüman etti. Ünlü teknik adama bilhassa İngiltere ve İspanya’dan teklifler olduğu açıklandı.

BILIC’TEN FENERBAHÇE TEZLERİNE CEVAP

Löw’ün akabinde Slaven Bilic ismi de Sarı Lacivertlilerin gündeminde yer aldı. Slaven Bilic geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada “Ben bir profesyonelim. Şu an sahip olduğum işime, vazife yaptığım kadroma ve gayret ettiğim lige hürmet duyuyorum. Ben tüm gücümle grubumun maçlarına odaklandım. İnternette okudunuz haberler şu anda dedikodudan ibaret.” tabirlerini kullanmıştı.

FENERBAHÇE, JORGE JESUS İÇİN DEVREDE

Atletico Mineiro’yu 40 yıl daha sonra şampiyon yapan Cuca, evvelki gün ailevi niçinlerden ötürü nazaranvinden ayrılmıştı. Mineiro çabucak Jesus için kolları sıvadı. Portekizli teknik adam, görüşme yapmak için Brezilya’ya davet edildi. Jesus’un önümüzdeki hafta bu ülkeye gitmesi beklenirken, Fenerbahçe de devreye girdi.

BİRİNCİ TEMAS KURULDU

Sarı- Lacivertliler’in de başarılı çalıştırıcıyla birinci teması kurduğu öğrenildi. Artık tribünlerin amacı haline gelen lider Ali Koç, tartışılmayacak bir teknik yönetici getirmek istiyor.

ALİ KOÇ KARARLI

Dönem başında, ‘Bielsa düzeyinde bir hoca’ dedikten daha sonra Vitor Pereira’yla anlaşan ve reaksiyon çeken Koç, Jorge Jesus’a imza attırmaya kararlı.

BİR NUMARALI ADAY JORGE JESUS

Benfica’daki birinci periyodunda 9 kupa kazanan, Brezilya’da Flamengo ile kazanılmadık şampiyonluk bırakmayan, oynattığı hoş futbol ve disiplinli yapısıyla bilinen Jorge Jesus’un şu anda idarenin 1 numaralı teknik adayı pozisyonunda olduğu açıklandı.

TÜM İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ

Ali Koç’un, başarılı çalıştırıcının Atletico Mineiro yerine Fenerbahçe’yi tercih etmesi için tüm imkanları seferber ettiği kaydedildi.

BENFICA İLE MUVAFFAKİYETTEN MUVAFFAKİYETE KOŞTU

Jorge Jesus mesleğinde daha evvel Benfica, Flamengo, Sporting Lizbon, Belenenses, Braga, Al Hilal, Moreirense ve Vitoria Setubal üzere takımlarka vazife yaptı. Benfica ile 2010, 2014 ve 2015’te lig şampiyonluğunu yakalayan deneyimli teknik adam Flamengo ile 2018-2019 döneminde Libertadores kupasını kazanmıştı.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK