Son dakika haberi: Fenerbahçe’de Berisha’nın eşi çılgına döndü! Taraftarla tartıştı

Sarr

Active member
YENGE ÇILDIRDI! TARAFTARLA TARIŞTI

Muhteşem Lig’in 25’inci haftasında Fenerbahçe, Giresunspor deplasmanında geriye düşmesine karşın alandan 3 puanla ayrıldı. Kritik uğraşın akabinde sarı-lacivertli taraftarlar, Mergim Berisha’yı eleştirmeye başladı. Alman santraforun eşi Vesa Vllasaliu, toplumsal medya hesabından tenkitler daha sonrasında bir paylaşım yaptı. İşte son dakika haberinin bilgileri…

SERDAR DURSUN’UN YERİNE GİRDİ

Fenerbahçe’nin Giresunspor ile oynadığı karşılaşmaya Mergim Berisha yedek kulübesinde başladı. Kadro arkadaşı Serdar Dursun’un sakatlığı daha sonrasında zarurî tercih haline gelen genç forvet, 58’inci dakikadan itibaren alanda yer aldı.

TARAFTARLAR ELEŞTİRDİ

Giresunspor karşılaşmasında yakaladığı gol konumlarını âlâ değerlendiremeyen Mergim Berisha maçın akabinde tenkitlerin maksadı haline geldi. Mergim Berisha’nın performansı daha sonrası sarı-lacivertli taraftarlar isyan etti.

VESA İSYAN ETTİ

Fenerbahçe taraftarların Mergim Berisha’ya yönelik tenkitleri daha sonrası, eşi Vesa Vllasaliu dayanamadı. Sarı-lacivertli taraftarların reaksiyonlarına kayıtsız kalamayan genç bayan, toplumsal medya hesabından bir paylaşım yaptı.

‘ÇOK KOMİKSİNİZ’

Vesa Vllasaliu taraftarların tenkitlerine karşılık verirken pek sert tabirler kullandı. Mergim Berisha’yı savunan Vesa Vllasaliu, “Çok komiksiniz. Birden fazla taraftarın profesyonel futbolcu ve antrenör olduğunu bilmiyordum, haydi gerçeğe dönelim” notunu düştü.

‘HAYALLERİNİZDE BİLE ULAŞAMAZSINIZ’

Eşinin futbolcu olduğunu belirten Vesa Vllasaliu iletisinin kalan kısmında ise daha da çarpıcı sözler kullandı: “Benim eşim bir futbolcu ve sizi buna hayallerinizde bile ulaşamazsınız.”

DAHA EVVEL DE YAPMIŞTI

Vesa Vllasaliu’nun bu reaksiyonu birinci değil. Daha evvel eşinin sakatlığı daha sonrası suçlanan genç bayan bir paylaşım daha yapmıştı. Mergim Berisha’nın eşi, “Boyum 1.83. Kilom 66 ve siz bana şişman olduğumu mu söylüyorsunuz? Berisha’ya ben mi ziyan veriyorum? Allah hepinizin yardımcısı olsun” sözlerini kullanmıştı.

BEKLENTİLERİN ALTINDA KALDI

Mergim Berisha bu dönem Fenerbahçe formasıyla 24 resmi karşılaşmada baht buldu. Alman golcü bu süreçte rakip fileleri 6 sefer havalandırdı. Mergim Berisha grup arkadaşlarına 3 asist yaptı.

MUKAVELESİ 2025’TE BİTECEK

RB Salzburg’dan transfer edilen Mergim Berisha’nın sarı-lacivertli kulüple olan mukavelesi 2025’te sona erecek. 23 yaşındaki santraforun aktüel piyasa pahası 9 milyon euro olarak gösteriliyor.

HERKES MİSLİ.COM’DA SEN NERDESİN?