Son dakika haberi: Fatih Terim için 3 ihtimal! Galatasaray daha sonrası yeni adresi

Sarr

Active member
TERİM İÇİN 3 İHTİMAL! BÜYÜK SÜRPRİZ

Burak Elmas idaresindeki Galatasaray’da 4’üncü Fatih Terim devri geçtiğimiz gün resmen bitmiş oldu. Sarı-kırmızılı kadroda büyük bir şok tesiri yaratan son dakika ayrılığı daha sonrasında Lider Burak Elmas açıklamalarda bulundu. Galatasaray’dan ayrıldıktan daha sonra çabucak hemen bir konuşma yapmayan Fatih Terim’in önünde 3 ihtimalin olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 ihtimal…

ELMAS’TAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR

Galatasaray’da teknik yönetici Fatih Terim’in ayrılığının açıklanmasının akabinde Lider Burak Elmas basın mensuplarıyla bir ortaya geldi. Burak Elmas, sarı-kırmızılı kadronun yeni teknik yöneticisinin Domenec Torrent olduğunu duyurdu. Burak Elmas açıklamalarında şu sözleri kullandı:

‘EN UYGUN KİŞİ TORRENT’

“Domenec Torrent’in Galatasaray için iyi olmasını diliyorum. Uzun vadede bu misyonu yapacak şahıslarla görüştüm. Tüm görüşmelerin sonunda en uygun kişinin Domenec Torrent olduğuna karar verdim. Domenec Torrent’i ayrıntılı araştırdım, Galatasaray için uygun olacağını düşündüm. güçlü bir kişilik, geçmişi başarılı.”

TERİM’İN KARARI MERAK KONUSU

Galatasaray’da Burak Elmas idaresi tarafınca nazaranvine son verilen Fatih Terim’in bu karar daha sonrası nasıl bir yol izleyeceği merak konusuydu. Takvim Gazetesi’nin haberine göre; Fatih Terim’in önünde 3 olasılığın olduğu öne sürüldü. İşte Fatih Terim’in önündeki 3 mümkünlük…

TEKNİK ADAMLIĞI BIRAKACAK

Birinci ihtimal gerçekleşirşe; Galatasaray’daki 4’üncü periyodu sona eren Fatih Terim dinlenme sonucu alacak. Deneyimli çalıştırıcı tekrar teknik yöneticilik bakılırsavine soyunmayacak.

KATAR YA DA HULL CITY

Galatasaray’dan sürpriz bir biçimde ayrılan Fatih Terim’in ikinci ihtimali ise yurt dışı olacak. Deneyimli teknik yönetici ya Katar’a ya da Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City’e gidecek.

EN BÜYÜK İHTİMAL BAŞKANLIK

Fatih Terim’in önündeki en güçlü ihtimalin ise başkanlık olduğu açıklandı. Sarı-kırmızılı kadroda kendisine gelen başkanlık tekliflerini bugüne kadar daima çeviren Fatih Terim’in kulübün başına geçme fikrine epeyce uzak olmadığı açıklandı.

ÇALIŞMALARA BAŞLAYACAK

Fatih Terim’in başkanlık sonucu alması halinde 3 yıl daha sonra yapılacak olan seçim için şimdiden çalışmalara başlayacağı öğrenildi. Deneyimli teknik adamın son sonucunı ilerleyen günlerde vereceği vurgulandı.

27 MAÇTA VAZİFE ALDI

Fatih Terim sarı-kırmızılı grubun başında bu dönem 27 maçta bakılırsav aldı. 68 yaşındaki teknik adamın öğrencileri bu süreçte rakiplerini 11 sefer mağlup etti. Fatih Terim’in talebeleri bununla birlikte 8’er birliktelik ve yenilgiyle alandan ayrıldı.

ACUN ILICALI ARGÜMANI

İngiltere Championship gruplarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı’yla ilgili geçtiğimiz günlerde çarpıcı bir sav ortaya atılmıştı. Ajansspor’un haberine bakılırsa; Acun Ilıcalı’nın Fatih Terim’in Galatasaray’dan ayrılmasının akabinde kendisinden randevu talep ettiği tabir edilmişti.

YA YORUMCULUK YA DA HULL CITY

Haberin detaylarında Acun Ilıcalı’nın Avrupa tertiplerinin Exxen’de yayımlanması niçiniyle deneyimli çalıştırıcıya yorumculuk ya da Championship takımı Hull City’de teknik yöneticilik konusunda teklif yapacağı öne sürülmüştü.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK