Sedat Peker’e yakın isim Süleyman Özışık’ı yalanlayan imajları paylaştı: 80 bin liralık mücevheri niye kabul ettin?

Vitra

New member
Sedat Peker’e yakın isim Süleyman Özışık’ı yalanlayan imajları paylaştı: 80 bin liralık mücevheri niye kabul ettin? Çete önderi Sedat Peker’in görüntülerinde ismi geçen isimlerden Süleyman Özışık, 22 gün daha sonra hakkındaki tezlere ait konuştu. Peker ile 2 yıl evvel görüştüğünü söyleyen Özışık,“Bu toplantıdan bir yıl daha sonra bu kişi benim cep telefonuma ileti gönderdi, İstanbul Emniyeti’nde FETÖ’cü bir küme olduğunu, tespit ettiğini söylemiş oldu. bir fazlaca kaynağıma, devlet kademesine sordum, bir bulguya rastlamayınca mevzuyu kapattım. Birebir tarihlerde ağabeyim Haydi Özışık beni aradı, Peker’le Youtube çekimi yapacaktım, Soylu’ya sordum, ‘zinhar yapma’ dedi diye aktardı. Ben de ‘bence de o yayını yapma’ dedim. Haydi Özışık, daha sonraki süreci anlattı kendi yayınında. Benim adım bu sıkıntıya hiç haberim yokken dahil olmuş oldu. Twitter’da beğen ikonuna istemsizce dokunmuş ve beğenmişim. Artık buradan beni Sedat Peker’in safına geçtiğim manasına getirmişler, o denli manşetler atmışlar”dedi.

Sedat Peker’e yakınlığı ile bilinen Emre Olur, Özışık’a karşılık verdi. Olur, Özışık’ın 6 Eylül 2020’de yapılan düğününe ilişkin görsel ve görüntüler paylaşarak, “Sedat Peker ikram olarak maddi bedeli takriben 80.000 ₺ olan mücevher kolye göndermişti. niye kabul ettin? Ayrıyeten büyük devasal bir Sedat Peker çelengi vardı. Onun önünde niye ailecek fotoğraf çekildiniz?” yazdı.

Süleyman Özışık,

Gerçeklerin, bir gün ortaya çıkmak üzere makus bir huyu vardır. Sn. Sedat Peker ile yalnızca 2 sefer görüştüğünü beyan ediyorsun. Lakin görüntü içeriğinde ismi geçtiğinde kolunla bir ekip hareketler yapıyorsun bu bilinmeyen bir konuşma metodu mu? pic.twitter.com/tgspFYyG6x

— Emre Olur ???????? (@emreolurr) June 12, 2021