Şampiyonanın düş grubu aşikâr oldu! Fenerbahçe ve Vakıfbank…

Sarr

Active member
Türkiye’nin konut sahipliğinde Ankara’da düzenlenen 2021 FIVB Bayanlar Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın en düzgünler belirtildi. Final müsabakasının akabinde düzenlenen merasimde düş kadroya seçilen oyuncular belirli oldu.

MVP ISABELLE HAAK SEÇİLDİ

Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın en kıymetli oyuncusu (MVP) seçilen VakıfBank’ın İsveçli pasör çaprazı Isabelle Haak’a mükafatını TVF Lideri Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

EN YETERLİ SMAÇÖR GABİ

Turnuvanın en âlâ smaçörü seçilen VakıfBank’ın Brezilyalı smaçörü Gabi Guimaraes’e mükafatını TVF Sıhhat ve Dopingle Çaba Şurası Lideri Prof. Dr. Ufuk Demirkılıç takdim etti.

ARINA’YA ÖDÜL

Turnuvanın en güzel ikinci smaçörü seçilen Fenerbahçe Opet’in Rus smaçörü Arina Fedorovtseva’ya mükafatını TVF Kontrol Konseyi Üyesi Umut Bağlık takdim etti.

EN UYGUN ORTA OYUNCU ROBİN DE KRUIJF

Turnuvanın en güzel orta oyuncusu seçilen Prosecco Doc Imoco Volley grubu oyuncusu Robin de Kruijf’e TVF İdare Konseyi Üyesi Ali Osman Özdemir takdim etti.

ZEHRA GÜNEŞ’E ÖDÜL

Turnuvanın en âlâ ikinci orta oyuncusu seçilen VakıfBank’ın ulusal oyuncusu Zehra Güneş’e mükafatını TVF Tertip ve Pazarlama Konseyinden Sorumlu İdare Konseyi Üyesi Kazım Şahin Gürkan takdim etti.

EN ÂLÂ LİBERO GENNARO

Turnuvanın en güzel liberosu seçilen Prosecco Doc Imoco Volley ekibi oyuncusu Monica de Gennaro’ya TVF İdare Heyeti Üyesi Suat Baylan takdim etti.

EN ÂLÂ PASÖR JOANNA WOLOSZ

Turnuvanın en güzel pasörü seçilen Prosecco Doc Imoco Volley grubu oyuncusu Joanna Wolosz’a TVF Genel Sekreteri Av. Nihal Emekçi takdim etti.

HAAK’A BİR ÖDÜL DAHA

Turnuvanın en uygun pasör çaprazı seçilen VakıfBank’ın İsveçli pasör çaprazı Isabelle Haak’a mükafatını TVF İdare Şurası Üyesi Bülent Atalar takdim etti.

İŞTE DÜŞ GRUP

2021 FIVB Bayanlar Dünya Kulüpler Şampiyonası Hayal Grubu şöyle: Pasör: Joanna Wolosz (Prosecco Doc Imoco Volley), Pasör Çaprazı: Isabelle Haak (VakıfBank), Orta Oyuncular: Robin de Kruijf (Prosecco Doc Imoco Volley), Zehra Güneş (VakıfBank) Smaçörler: Gabi Guimaraes (VakıfBank), Arina Fedorovtseva (Fenerbahçe Opet), Libero: Monica De Gennaro (Prosecco Doc Imoco Volley), MVP: Isabelle Haak (VakıfBank)

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK