Pratik kahvaltı teklifleri

onurnisan

New member
Kahvaltı yapmaya yahut hazırlamaya vakti olmayanlar için kusursuz teklifler ?

1) Yulaf-Yoğurt

İster süt ile yulaf lapası yapın, ister yulafınızı akşamdan yahut sabah yoğurt ile karıştırın yahut bunları granola ile yapın
☺
Sabah kahvaltınız hazır ?

2) Sandviç

Akşam yatmadan kahvaltınızda yiyecekleriniz ile olağanüstü bir sandviç hazırlayıp dolaba koyun, sabah yemeye hazır olan sandviçiniz ile güne başlayın?

3) Tost

İster akşamdan ön hazırlıkları yapın ister sabah. Size sabah düşen tek nazaranv tost makinesini açmak, işte kahvaltınız hazır ?

4) Beslenme Kabı

Konutta kahvaltı yapacak vakit yok, iş yerinde tost/sandviç yemek istemiyorum diyorsanız kahvaltılık gereçlerinizi akşamdan beslenme kabınıza koyun ve kahvaltı vaktiniz gelince afiyetle yiyin? Aman yanınıza almayı unutmayın ?

5) Brunch

Sabah iştahım olmuyor, başka teklifleri yapmak istemiyorum diyorsanız veyaaa aralıklı oruç yapıyorsanız aslına bakarsan doğal olarak aslında brunch yapmış oluyorsunuz ? Vakit ayırılan yemek kadar hoş bir şey ?

Kahvaltı yapmak için erken uyanmak istemiyorsanız, sabah uyanınca bir şey yemek yahut hazırlamak istemiyorsanız, kahvaltım yanımda olsun taşıyabileyim diyorsanız işte sizin için alternatifleri tek posta topladım ? Sizin kahvaltı alternatifleriniz neler ? Yorumlarda buluşalım ?