Orman kampındaki ilk öpücük: Bundan hiç hoşlanmıyorsun

Smug

Active member
Birlikte çok zaman geçiriyorlar ve yakınlaşıyorlar – Mike Heiter ve Leyla Lahouar orman kampında iyi anlaşıyorlar. Özellikle Kim Virginia taşındıktan sonra birlikteliklerinin tadını sonuna kadar çıkarıyorlar. Şimdi bir öpücük vardı ama Leya Lahouar ile Mike Heiter arasında değildi.

15. günde kampta makyaj seansı ortaya çıktı

Leyla Lahouar başka bir kampçıyı öptü. Ve bu birkaç gün önceydi. Ancak 15. güne kadar herkesin bunu öğrenmesi mümkün değil. İzleyiciler aynı zamanda öpücüğü de görebiliyor; RTL net bir geri dönüş gösteriyor. Mike Heiter gece nöbetinden daha fazlasını öğrenmek istedi ve Leyla'yla yüzleşti. “Tim ve sen… öpüştünüz değil mi?!” O sorar. Bu Twenty4Tim ve Leyla arasındaki ilk orman kampı öpücüğü! Mike Heiter için bu bir muamma: “Durum nedir? Belki Tim'den hoşlanıyordur?” O sorar.

Eski lisans adayı şunu açıkça ortaya koydu: “Kadınlarla hiç ilgilenmiyor.” Twenty4Tim daha önce Mike Heiter'a şunları açıklamıştı: “Sanırım liseden mezun olduğumdan beri ilk kez yeniden bir kadından hoşlanıyorum.” Etkileyici biseksüel ve kadınlar kadar erkeklerden de hoşlanıyor; görünüşe göre Leyla Lahouar'ın bilmediği bir gerçek. Leyla Lahouar öpücüğü hafife alıyor; Mike Heiter ise daha da az.

RTL her gün saat 22:15'te (Pazar 20:15) ve çevrimiçi olarak “Ben bir yıldızım – beni buradan çıkarın” mesajını gösteriyor Sağdan sola+.