Mükemmelliğin ötesinde: Dört çocuk annesi, sade günlük aile yaşamını paylaşıyor

Smug

Active member
Kullanıcılar genellikle hayatlarını sosyal medyada olabildiğince mükemmel bir şekilde sunmak için neredeyse her şeyi yaparlar. ABD’li genç bir anne şimdi bunun tam tersini yapıyor ve viral oluyor.

Evim, çocuklarım, kaosum. Dört çocuk annesi Brianna Jones, gerçekçi günlük yaşamını TikTok’ta gösteriyor. Aile hayatları da dört çocukla kaçınılması zor olan düzensizlik ve kaosu içeriyor.

“Kreizeitung”un haberine göre, yaşları 1 ile 7 arasında değişen dört çocuğuyla kaos ve düzensizlik onun günlük hayatında günün düzeni haline gelmiş durumda. Ancak diğer birçok annenin aksine bu gerçeği sosyal medyada yansıtmaktan korkmuyor. TikTok hesabı “@themessymama”da takipçilerine hayatına dürüst bir bakış sunuyor.

Videolarınız bölünmüş görüşlerle karşılanıyor

Örneğin Haberlarından birinde, dört gün süren gripten sonra ailede kalan mutfak ve yemek odasındaki kaosu anlatıyor. Kendi kendine “Bunun kötü olduğunu biliyorum” diyor ve şöyle açıklıyor: “Herkes aynı anda hastaydı.” Videoda açık bir karmaşa görülüyor: bulaşıklar, havlular, çamaşırlar ve çöpler dairenin her yerine dağılmış durumda.

Amerikalıların açıklığı internette fikir ayrılıklarına yol açtı. Bazı takipçiler onu Haberlarından dolayı kutlayıp bunun gerçek hayat olduğunu vurgularken, bazıları da onu bu karmaşadan dolayı eleştiriyor: “Ben üç çocuk büyüttüm ve bu benim için hiçbir zaman bu kadar kötü görünmedi.”