Mısırlı gazeteci, Şeyma Subaşı’nın sevgilisi hakkındaki gerçekleri deklare etti

Vitra

New member
Mısırlı gazeteci, Şeyma Subaşı’nın sevgilisi hakkındaki gerçekleri deklare etti Amer Fouad, milyarder olduğu argüman edilen Mohammed Alsaloussi’nin Mısır kaynaklı haberlerde isminin bile geçmediğini belirtirken ”Arap medyasındaki küçük haberler, Türk medyasının çevirisi niteliğinde. O da ‘ünlü bir televizyoncunun eski karIsıyla evlenen Mısırlı’ şeklinde” diye konuştu.

Mohammed Alsaloussi’nin Mısır için bir bilinmeyen olduğunu söyleyen Amer Fouad, ”Mısır’ın en güçlü sekiz ailesinden birinin mensubu olduğu yalan! Tüm listeleri 2017 yılına kadar inceledim, ismi bile geçmiyor. aslına bakarsan Mısır’ın güçlü listesini iki büyük aile oluşturuyor. O da Medoo’nunki değil” dedi.

Mohammed Alsaloussi’in Mısır’da bir pirin oğlu olduğu argümanlarına dair de konuşan gazeteci Fouad, ”Bu da yanlış. Mısır’da pir yalnızca din erkeklerina deniyor. Araplar üzere Mısırlı zenginlere pir denmiyor. Babasının ismini de araştırdım ona dair de bir şey bulamadım” diye konuştu.

senelerca Mısır’da hayatış bir gazeteci olarak bu kişinin ismini hiç duymadığını söyleyen Fouad, ”Amerika’da yaşadığı söyleniyor fakat varlıklı bir Mısırlı nerede yaşarsa yaşasın kesinlikle bilirdik. Fotoğraflardan güçlü biri üzere duruyor lakin milyarder falan olamaz. Arap dünyasındaki milyarderlerin sayısı muhakkak, topu topu 20 kadar. Onların içinde da yok! Mısır’da isminden kelam edilen bir iş adamı da değil. Ben hiç duymadım” dedi.