Messi için düş proje! 2022 Dünya Kupası daha sonrası tarihi transfer

Sarr

Active member
Celal Umut Eren – Skorer

Mesleğini Paris Saint Germain’de sürdüren Lionel Messi için sürpriz bir tez ortaya atıldı. Barcelona’dan olaylı bir biçimde ayrılan ve PSG’de mutsuz olduğu söylenen Arjantinli yıldızın yeni adresi ortaya çıktı.

GÖZYAŞLARIYLA VEDA ETTİ
Barcelona’ya gözyaşlarıyla veda ederek Paris Saint-Germain’in yolunu tutmuştu. Fransız devinde başarısız bir dönem geçiren Lionel Messi, futbolseverleri adeta hayal kırıklığına uğrattı. Paris Saint Germain’de bu dönem 26 resmi maçta forma giyen Arjantinli yıldız, 7 gol ve 11 asist yaptı.

Konyaspor’un yıldızı Guilherme’den itiraf! ‘Aykut Kocaman olmasa ben şu an Türkiye’de olmazdım’Haberi Görüntüle

MESLEĞİNDE BİRİNCİ KERE YUHALANDI
Ligue 1’de son oynanan Bordeaux maçında Fransız taraftarların ağır reaksiyonuyla karşılaşan Lionel Messi, mesleğinde birinci kere ıslıklı protestoyla karşılaştı. Yaşanan bu durumun üzerine moralinin bozulduğu ve PSG’deki mutsuzluğunu hissetmeye başladığı söylenen Lionel Messi için ayrılık tezleri yükseldi

FIFA ve UEFA devreye girdi! MHK’nın sonucu daha sonrası Cüneyt Çakır bilmecesiHaberi Görüntüle

MESSI’DEN KATAR İLETİSİ
Messi, 2022 Dünya Kupası’ndan daha sonra ulusal kadro mesleğini değerlendireceğini belirterek, “Dünya Kupası’ndan daha sonra neler olacağını bilmiyorum. Turnuvadan daha sonra ne yapacağamı düşünüyorum. Katar’dan daha sonra birfazlaca şeyi düşünmek zorundayım. Copa America’da şampiyonluğa ulaşmadan evvel de burada epeyce fazla keyifli vakit içinderım oldu. Ulusal gruba her geldiğimde memnundum ve bana yaşattığı her şey için minnettarım.” tabirlerini kullandı.

Tek küme üzerinden oynanan Güney Amerika elemelerinde son maçlar, 30 Mart Çarşamba günü sabaha karşı oynanacak. Kümede sırasıyla birinci dörtte bulunan Brezilya, Arjantin, Ekvador ve Uruguay, 2022 Dünya Kupası’na katılmaya hak kazandı.

Fatih Terim, Burak Elmas’ın sonunu getirdi! Galatasaray’da lider adaylarında son durumHaberi Görüntüle

BECKHAM’DAN HAYAL PROJE
Dünya futbolunun ünlü isimlerinden David Beckham, ABD’de sahibi olduğu Inter Miami ile birlikte büyük bir projeye hazırlanıyor.
Marca’nın haberine nazaran Inter Miami ismini tüm dünyaya tanıtmak isteyen ve MLS’de muvaffakiyetleri hedefleyen İngiliz futbol adamı, Lionel Messi başta olmak üzere Luis Suarez, Jordi Alba ve Sergio Busquets’i ekibine transfer etmeyi planlıyor.

Cristiano Ronaldo servet kaybetti! Türkiye maçı daha sonrası ortaya çıktıHaberi Görüntüle

YA BARCELONA YA MLS
PSG’ye büyük umutlarla giden lakin mutsuz olan Messi, 2022 Dünya Kupası daha sonrası mesleğinde yeni bir sayfa açmak istiyor. Ya Barcelona’ya geri dönecek olan Messi ya da ABD’de farklı bir tecrübe yaşayacak.

SUAREZ, ALBA, BUSQUEST SICAK BAKIYOR
Benzeri biçimde Barcelona’da artık kontratları sona erecek olan Suarez, Alba ve Busquets için de David Beckham’ın istekli olduğu açıklandı.
Daha evvel Barcelona’da Şampiyonlar Ligi şampiyonluğu kazanan bu dört ünlü futbolcunun Inter Miami forması giymesi halinde dünya çapında önemli ses getirmeleri bekleniyor.

2018’den bu yana Inter Miami için çalışmalar yürüten David Beckham’ın gerekli maddi kaynağı da sponsorlar dayanağıyla sağlamayı hedeflediği kaydedildi.

Lionel Messi’nin Santiago Bernabéu’da Attığı En Uygun Goller