Klopp kutlama sırasında evlilik yüzüğünü kaybetti ve tekrar buldu

Smug

Active member
Liverpool FC kazandığında: Klopp kutlama sırasında alyansını kaybetti ve tekrar buldu

• e-posta

Bölmek

• Daha

• heyecan

• Basmak

• Geri bildirim

• Hata bildir

Bir Hata mı fark ettiniz?

Lütfen metinde ilgili kelimeleri işaretleyiniz. Sadece iki tıklamayla hatayı editör ekibine bildirebilirsiniz.

Bitkide genetik mühendisliği yok

Ama endişelenmeyin:
      Genetik olarak değiştirilmiş
      bunlar

Futbol antrenörü Jürgen Klopp'un ömür boyu yeni bir arkadaşı var: bir kameraman. Liverpool FC koçunun onu kalbine almasının çok özel bir nedeni var.

Jürgen Klopp için kılık değiştirmiş bir lütuf: Liverpool FC'nin Premier Lig'de Newcastle United'a karşı kazandığı 4-2'lik galibiyeti coşkuyla kutlayan Alman futbol antrenörü, Pazartesi akşamı nikah yüzüğünü kaybetti. Ancak AP haber ajansının bildirdiğine göre dikkatli bir kameraman sahanın ortasındaki yüzüğü fark etti. Klopp, Sky Sports TV kamerası önünde bu hızlı buluntu karşısında rahatladı ve mücevher parçasını öptü. “Çok büyük bir şok yaşadım. “Ama geri döndü” diyen 56 yaşındaki kameramanı “ömür boyu dost” olarak nitelendirdi.

Pazartesi akşamı Liverpool, çok sayıda gol fırsatının kaçırıldığı dominant bir oyun kazanarak İngiltere futbol şampiyonasındaki liderliğini Aston Villa'nın üç puan önüne çıkardı. Bitiş düdüğünün ardından Klopp, oyuncularını sahada tebrik etti ve ardından taraftarların yanına giderek alkışladı. Yüzüğün olmadığını fark etti. Klopp ayrıca bir görevliden kendisine yardım etmesini istemesine rağmen, bulunduğu yerin etrafındaki çimleri hemen araması başarısız oldu.

Koçu içinde bulunduğu çaresiz durumdan yalnızca kameraman kurtardı. Klopp, “Aman Tanrım, bu gerçekten korkunç olurdu” dedi. Klopp, “Onu hayatımda bir kez kaybettim; denizde olduğu için profesyonel bir dalgıca ihtiyacım vardı” dedi. Klopp, “Hayatım boyunca bu adama minnettar oldum” dedi. “Arada bir, bir veya iki kilo verdiğimde artık bedenime uymuyor.”