Kadın “açık” kıyafeti nedeniyle restorandan atıldı

Smug

Active member
Louisiana'lı bir hemşire, çok açık giyindiği iddiasıyla bir restorandan atıldı. Mine McClanahan çiçekli bir üst ve uzun bir etek giydi.

“Baton Rouge'daki Stabs Prime Steak and Seafood'dan yeni kovuldum,” diye yazdı Facebook'ta. “Birkaç kez giydiğim kıyafetim yüzünden.” Ayrıca şikayet konusu olan kıyafeti giydiği bir Haberda da görünüyor. “İnsanlar kot pantolon, normal tişört giyebiliyor, garsonları kısa mini etek giyebiliyor ama benim elbisem çok açık mı? Bir daha asla.”

Restoran kıyafet yönetmeliğini savundu

New York Post'a söylediğine göre, oturmak üzereyken durduruldu. Restoranın ortak sahibi şöyle dedi: “Üstte çok fazla açık var.” Restorandaki garsonların daha kışkırtıcı olduğunu ona söyledi ve o da şöyle cevap verdi: “Giyim kurallarımızı sıkılaştırdık.” McClanahan “utandı.” “Neyin var diye merak ediyorsun,” dedi NYP'ye.

Restoran kıyafet yönetmeliğini savundu. NYP'ye yaptığı açıklamada “Misafirlerimize ayda birkaç kez, beyzbol şapkalarının çıkarılması da dahil olmak üzere, kıyafetleri konusunda hitap ediyoruz” dedi.

Kafe sahibi, çocuklu aileyi restoranından attı

Yakın zamanda bir kafe sahibi bir aileyi dışarı attığında olay yarattı. Çocuklardan biri çok gürültücüydü. Çocuklar yaramazlık yapmıştı. Kafe sahibi ebeveynlerden restorandan ayrılmalarını istedi.

Kafe sahibi Adrian Dalloste'ye göre, çocuklar bir top dondurmayı paylaşmak zorunda kaldıkları için öfke nöbeti geçirdiler. Dalloste, “Büyük çocuk, tüm kabuklarımız ve nesnelerimizle dolu rafımızı boşaltıp tezgaha boşaltarak memnuniyetsizliğini gösterdi,” dedi. Sonra çocuk yere metal bir şişe fırlattı. “Bu eylem sırasında fayansların kırılmamasına şaşırdım.” Aile, Dalloste sonunda onu dışarı atana kadar çocuğu 15 dakika boyunca kontrol edemedi.