İrfan Can Kahveci’nin eşinden taraftara cevap! “Ağlayarak günlüğüne yaz”

Sarr

Active member
Fenerbahçe’de performansı niçiniyle tenkit oklarını üzerinde toplayan İrfan Can ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Son olarak yıldız futbolcunun eşi Beğenilen Kahveci, paylaşımına gelen yoruma karşılık verdi.

“AĞLAYARAK GÜNLÜĞÜNE YAZ”
Sarı-lacivertli bir taraftarın “1 maç top oynayıp 15 maç yatan kocan üzere yorum yok yazsaydın sende. Çok havalısınız ya. Some daha sonradan görme problems” yorumuna sonlanan Beğenilen Kahveci karşılık olarak şu karşılığı verdi; “Öf baydınız artık ya! Haydi git ağlayarak günlüğüne yaz.”

Altay maçı daha sonrası hakkındaki tenkitlere cevap veren İrfan kilo aldığı tezlerine reaksiyon gösterdi. Ulusal futbolcu, “Ama sabrettim, sustum. Susmam kabul etmem manasına gelmiyor” dedi.

“ALGI OPERASYONLARI YAPIYORLAR”
“İçinde bulunduğumuz durumdan dolayı Fenerbahçe taraftarından, topluluğundan özür dileriz. Hem kendi adıma, hem grup arkadaşlarım ismine özür dilerim. Uzun vakittir üstümüze algı operasyonları yapmaya çalışıyorlar. Futbolumla herkes eleştirebilir beni. Lakin karakterimle asla eleştiremezler.”

“YOK HOCAYI YEMİŞİZ…”
“Bugün de onların aklından geçenleri de biliyorum. Bugün güzel oynadı buraya çıktı konuşuyor diye. Zira konuşmuyor diyorlar yenildikten daha sonra. Ancak sabrettim sustum. Yok hocayı yemişiz, onun üzere cümleler kuruyorlar. İrfan’ın 5 kilo fazlası var diyorlar. Bir sürü şeyler söylüyorlar. Fakat sabrettim, sustum. Susmam kabul etmem manasına gelmiyor.”

“VERİLERE DAYANMADAN PALAVRA İDDİALAR”
“Futbolumla eleştirebilirler lakin karakterimle beni eleştiremezler. Kilo fazlası var diyorlar nerede ya. Kilo ölçümü yapıyorlar bize yanımızdalar mı? Biliyorlar mı? Bilgilere dayanmadan palavra tezler atıyıorlar. Taraftarımızdan ricam bu kadronun gerisinde durmaları bugünkü üzere. Bizim tek gücümüz taraftarlar. İnşallah galibiyet serimizin başlangıcı olur.”

“3 DEFA SAKATLANDIM DERS OLDU”
“kimi vakit taraftarlarımız ıslıklıyor ancak onların da haklı. hiç bir vakit taraftara saygısızlık yapmam. Burası benim hayalimdi. daha sonrasında Avrupa amacım var. Buraya geldiğimden beri 3 sefer sakatlandım. Bu da bana ders oldu. Dinlenmeme, beslenmeme daha epeyce dikkat ediyorum.”

“İSTEKSİZ ÜZERE GÖRÜNEBİLİRİM AMA…”
“Fenerbahçe taraftarıyım ve elimden geldikçe emek vermeye çalışıyorum. Dün ıslıkladılar, bugün alkışladılar onlara hürmetim sonsuz. hiç bir şey diyemem onlara. Oyun biçimimle olarak isteksiz üzere görünebilirim. Fakat benim her vakit oyun üslubum bu biçimdeydi. Başakşehir’de de, Gençlerbirliği’nde de nerede olursam. Zira ben 4-5 yaşında sabahtan akşama kadar sokakta top oynarken nasıl keyif alıyorsam, alana çıktığımda da o istekle oynamaya çalışıyorum her vakit. Öteki da bir şey söylemek istemiyorum. İnşallah anlatabilmişimdir anlatmak istediklerimi.”

İrfan Can Kahveci, sarı-lacivertli forma altında çıktığı 30 maçta 2 gol ve 7 asist yaptı