İddaa’da günün en hayli oynanan maçları

Sarr

Active member
Barcelona – Granada: Maç kararı 1
İddaa programının La Liga bülteninde günün öne çıkan maçı Barcelona – Granada uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %42’si müsabakada Barcelona’nın kazanacağını düşünüyor.
Misli.com Yorumcusu Caner İşbeğendiren’in Tercihi
Barcelona’nın hafta içinde Bayern Münih’e 3-0 mağlup olmasının haricinde daha vahim olan olay, rakip kaleye tek bir isabetli şut dahi çekememesiydi! Barça, en son 2014’ün Eylül ayındaki Malaga deplasmanında birebir performansı sergilemişti. yıllar ortasındaki bu değişimin geldiği son nokta, Katalan takımının kulüp kültürüne büsbütün muhalif bir tablo. Bu sebeple Granada maçı, bu manada bir özür mahiyeti de taşıyor taraftarlar nezdinde. Granada’yı daha evvel Barcelona’da Luis Enrique’nin yardımcısı olan Robert Moreno çalıştırıyor. Savunmada hayli önemli defektleri var. Barça’dan meselesiz bir galibiyet bekliyorum. ‘MS 1 ve 4.5 alt’ diyeceğim.
Udinese – Napoli: Maç kararı 2
İddaa programının Serie A bülteninde günün öne çıkan maçı Udinese – Napoli çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %21’i müsabakada konuk grubun kazanacağını düşünüyor.
Misli.com Yorumcusu Ozan Gür’ün Tercihi
Döneme âlâ başlayan Udinese, moralli. Ancak oyun kalitesi değişkenlik gösteriyor. Napoli, Juventus galibiyeti ile öz inanç buldu. beraberinde Leicester karşısındaki geri dönüş öz itimadın katlanmasına yardımcı oldu. Napoli, yeterli futbol oynuyor ve en makûs vaktinde dahi yenmeyi başardığı Udinese karşısında kusur yapacaklarını sanmıyorum. Napoli galibiyetini öneriyorum.
Ankaragücü – Menemenspor: Maç kararı 1
İddaa programının Türkiye 1. Ligi bülteninde günün öne çıkan maçı Ankaragücü – Menemenspor gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %58’i müsabakayı konut sahibi grubun kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Yaşar Gülay’ın Tercihi
Ankaragücü gol yemeden kazandığı Denizli (3-0) ve Gençlerbirliği (2-0) maçının akabinde İstanbul deplasmanına çıktı Perşembe akşamı. Mustafa Dalcı’nın grubu oyunu domine eden bir kimlikte oynuyor. Penaltı golüyle İstanbul’u yenseler de denetimi bırakmadılar. Menemen 6-2’lik Adana hezimetinden 4 gün daha sonra alanında Manisa FK’yı 2-0 yendi. Atak oyuncuları Akanbi ile Ahmet Sağat birer asist ve golle maçı koparan isimler oldu. Daha alternatifli takıma sahip olan ve havaya giren Ankaragücü devrede öne geçer.