İddaa’da günün en çok oynanan maçları

Sarr

Active member
Gaziantep Basketbol-Beşiktaş: Maç kararı 1
İddaa programının Türkiye Basketbol Üstün Lig bülteninde günün öne çıkan maçı Gaziantep Basketbol-Beşiktaş gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %3’ü müsabakada konut sahibi takımın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Doruk Boyacı’nın Tercihi
Gaziantep Basketbol periyot dönem beklenmedik hezimetler alsa da şimdiden bu dönemin sürptirz ve bşarılı gruplarından biri oldular. 12 galibiyeti bulunan konut sahibi grup bu hafta da Beşiktaş ile playoff potası ismine kritik bir çabaya çıkacak. Düşük skorlu bir maç geçebilir. bununla birlikte konut sahibi takımın kazanma alışkanlığı yardımıyla parkeden galibiyetle ayrılacağını düşünüyorum.

Luzern-Basel: 2.5 Üst
İddaa programının İsviçre Harika Lig bülteninde günün öne çıkan maçı Luzern-Basel uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %50’si müsabakanın 2.5 üst olacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Berat Kavuş’un Tercihi
Basel, en âlâ oyuncusu diyebileceğimiz , genç yeteneği Arthur’u Fiorentina’ya kaptırdı. Esposito’nun da kart cezalısı olması, Basel’in hamle manasında elini kolunu bağlamış durumda. Luzern’in yeni teknik yöneticisiyle bir arada ligin ikinci yarısına hoş bir başlangıç yapma isteği var. Basel’in atak oyuncularının eksikliği ve Luzern’in yeni bir periyoda adım atacak olmasının da tesiriyle, Luzern’in meskeninde yenilmeyeceğini düşünüyorum.

Porto-Maritimo: 2.5 Üst
İddaa programının Portekiz Premier Lig bülteninde günün öne çıkan maçı Porto-Maritimo uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %55’i müsabakanın 2.5 üst olacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Faruk Nergiz’in Tercihi
Porto transfere orta saha alarak başladı. Roma’ya giden Sergio Oliveira’nın yerine Paços Ferreira’da ön plana çıkan Stephen Eustaquio’yu aldılar. Bana bakılırsa pek mantıklı bir atılım oldu. Ayrıyeten kanat Corona da Sevilla’ya satıldı. Mavi-beyazlılarda son periyodun formda golcüsü Mehdi Taremi ise İran Ulusal Takımı’nda olduğu için maçta forma giyemeyecek. Her şeye karşın mavi-beyazlıların ligdeki durumu hayli yeterli. 6 puan farkla öndeler ve Avrupa Ligi eşleşmesi öncesinde oynayacakları Sporting maçına kadar kayıp yaşayacaklarını düşünmüyorum. Maritimo’da kadronun değerli skorerlerinden Joel Tadjo da cezalı. Porto’ya direnmeleri sıkıntı.