Günün En Çok Oynanan Maçları

Sarr

Active member
Bayern Münih – Salzburg : Maç kararı 1

İddaa programının UEFA Şampiyonlar Ligi bülteninde günün öne çıkan Bayern Münih – Salzburg çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %30’u mesken sahibi grubun kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Alican Koçak’ın İddiası:

Bayern Münih, birinci maçta birlikteliği 90’da Coman’ın attığı golle kurtarmıştı. Ligdeki son iki maçta da zorlandılar. En âlâ formlarında değiller. Avusturya takımı ise 7 maçtır yenilmiyor. Formdalar lakin bu maçta Bayern Münih’e direnemezler. Konut sahibi grupta sakatlığını atlatan Manuel Neuer, takıma geri döndü. Lewandowski patlama yapar ve Bayern Münih gollü bir galibiyet alır.

Liverpool – Inter : Maç kararı 1

İddaa programının UEFA Şampiyonlar Ligi bülteninde günün öne çıkan maçı Liverpool – Inter gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %32’si müsabakada mesken sahibi grup Liverpool’un kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Ozan Gür’ün İddiası:

Her şeydilk evvel birinci maçtaki 2-0’lık skor Liverpool için fazlaca değerli bir avantaj. İtalya’da oynanan maçta istikrarlı rekabet izlemiş olsak da Inter’in hamlede nitelikli vuruşları yapamadığını hatırlatmak istiyorum. Ayrıyeten Barella’nın cezası sebebiyle Inter’in oyun kalitesi daha epeyce düşüş gösterecektir. Liverpool, bu maçın provasını hafta sonu West Ham karşısında yaptı. Kazanmaya yönelik oynamalarını bekliyorum. Gollü bir Liverpool galibiyeti izleriz.

Baskonia – Anadolu Efes: Maç kararı 2

İddaa programının Euroleague bülteninde günün öne çıkan maçı Baskonia – Anadolu Efes gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %31’i müsabakada konuk takım Anadolu Efes’in kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Cihan İçener’in Kestirimi:

Baskonia, EuroLeague’de son 8 maçını kaybetti. Play-Off yapma ihtimalleri epey zayıfladı. Bu maçta eksik oyuncuları yok… Temsilcimiz Anadolu Efes, son periyotta epey formda. Son olarak TR liginde, Larkin’in yokluğunda düzgün bir savunma kadrosu olan Telekom’a deplasmanında 99 sayı attılar. Telekom maçında dinlendiren Shane Larkin bu maç oynayacak. Krunoslav Simon’un oynama durumu belgisiz… Efes’in Micic, Larkin, Beaubois, Pleiss silahlarıyla ve son periyottaki inanç veren imajıyla bu deplasmandan galibiyet alacağını düşünüyorum.