Günün En Çok Oynanan Maçları

Sarr

Active member
Macaristan – Fransa : Maç kararı 2

İddaa programının UEFA Avrupa Şampiyonası bülteninde günün öne çıkan maçı Macaristan – Fransa çabasını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %27’si müsabakayı Fransa’nın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Berkay Tokgöz’ün Tercihi

Mevt kümesinde ikinci maçlar başlıyor. Fransa birinci maçında turnuvanın doğal favorilerinden Almanya’yı geçmeyi başardı. Macaristan’ın talihi esasen maçlardan evvel de azdı. Portekiz yenilgisiyle de bahtı yeterlice azaldı. Fransa’da Mbappe ve Kante turnuvaya fazlaca düzgün başladı. Fransa ikide iki yapıp rahatlamak isteyecektir. Macaristan için fazlaca güç olacak. Tercihim birinci yarıdan Fransa galibiyeti. İY:2

Portekiz – Almanya: Maç kararı 2

İddaa programının UEFA Avrupa Şampiyonası bülteninde günün öne çıkan maçı Portekiz – Almanya uğraşını kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %35’i müsabakada Almanya’nın kazanacağını düşünüyor.

Misli.com Yorumcusu Kerim Can Özdal’ın Tercihi

Macaristan savunmasını 84. dakikadan daha sonra aşıp 3-0 kazanan Portekiz ile Fransa’ya 1-0’la teslim olan Almanya karşılaşacak. Portekiz, Macaristan maçının mutlak hakimiydi ve birinci golü bulana kadar biroldukca konum yakalamıştı. Almanya ise Fransa karşısında gereğince varlık gösteremedi. Bana göre en büyük problemleri Mario Gomez yahut Miroslav Klose kalitesinde bir forvetlerinin olmayışı. Fransa’ya karşı daha sonradan oyuna giren Volland bulduğu 2-3 fırsatı değerlendiremedi ve inanç vermedi. Müller ve Kai Havertz’in yaratıcılıkları, Kroos’un duran topları yahut Sane’nin suratı ile tekniği Almanların olumlu özellikleri ancak düzgün bir bitirici olmayınca gol atmalarının zorlaştığını gördük. Portekiz savunmada Pepe ve Ruben Dias üzere iki kuvvetli ve formda isme sahip. Cristiano Ronaldo, Macaristan’a 2 gol atarak turnuvaya uygun başladı ancak Alman savunması onu daha hayli zorlayabilir. Denetimli başlanacağını düşündüğüm maçta birinci golü atan katı savunmayla skoru muhafazaya, rakibe tedbir almaya çalışacak. Bu da maçın 3 gole çıkmasını engelleyebilir. 2.5 altı bir sonuç bekliyorum. Sonuç tercihini riskli buluyorum lakin ikili baht tercihimi Portekiz’den yana kullanabilirim.

İspanya – Polonya: Maç kararı 1

İddaa programının UEFA Avrupa Şampiyonası bülteninde günün öne çıkan maçı İspanya – Polonya gayretini kuponuna ekleyen Misli.com üyelerinin %53’ü müsabakada İspanya’nın galibiyetini bekliyor.

Misli.com Yorumcusu Ertan Süzgün’ün Tercihi

İspanya, şampiyonaya İsveç birlikteliğiyle başladı. Rakip kaleye 17 şut denemesi yapsalar da topu ağlarla buluşturmamalılar. Polonya ise son 30 dakika 10 kişi oynadığı maçta Slovakya’ya 2-1 kaybetti. Kart cezalısı Krychowiak nazaranv alamayacak. İspanya’nın Polonya karşısında kazanmasını bekliyorum.