Gümüş’ün başrolü Songül Öden’den yıllar daha sonra gelen Kıvanç Tatlıtuğ itirafı

Smug

Active member
2005 yılında yayınlanan ve bir periyoda damga vuran, şimdilerin yıldız oyuncularının çıktığı Gümüş dizisinde yer alan Songül Öden İbrahim Selim ile Bu Gece programında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“TV’de birinci yer aldığın ve ortalığı yıkan proje ‘Gümüş’. Başlarken bu kadar konuşulacağını biliyor muydun?” sorusuna cevap veren Songül Öden itiraflarda bulundu.

Periyodun Efsane Dizisi Gümüş’ün Başrolü Songül Öden’den Partneri Kıvanç Tatlıtuğ İtirafı

“KIVANÇ’IN KARŞISINA BUNU MU KOYMUŞLAR?”

Başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ ile paylaştığı Gümüş dizisi hakkında, “Ankara’dan yeni mezun olmuştum. Okulu birincilikle bitirmiştim, hayli idealistim ve derdim tiyatro yapmaktı” diyerek itiraflarda bulundu. Hoş oyuncu Öden, “Beni seçtiler, hiç bir şey bilmiyordum. Karşımda Kıvanç ile oynuyordum. Dünya güzeli bir adam. bu biçimde eleştiriyi de bilmiyorum, tenkit ile hakaretin karıştırıldığını da bilmiyorum. ‘Ya Kıvanç’ın karşısına bunu mu koymuşlar?’ diyorlardı. Beşerler epey acımasız” tabirlerini kullandı.

“BAŞKASINA YAPILDIĞINDA DA UTANÇ DUYUYORUM”

‘Oğlum’ dizisinde ‘Zeynep’ karakterine hayat veren Songül Öden, “Türkiye’de tenkidin ne olduğunu bilmeyen beşerler var. Tenkit hakikaten bir sanat, eleştirmenlik de bir meslek. Bir şeyi ya epeyce övmek ya da mahvetmek, yok etmek, varlığını ortadan silmek üzerine bir sistem var. Çok memnunum, takdir nazarann bir oyuncuyum lakin yalnızca bana değil, diğer birine de yapıldığında utanç duyuyorum” dedi.

Başarılı oyuncu son olarak, dijital platform dizisi olan Onur Saylak ve Hakan Günday imzalı Uysallar dizisinde izleyiciyi etkilemeyi başardı.