Güldür Güldür Show’da flaş ayrılık! İki isim birden veda etti

Smug

Active member
Ekim ayına kadar ekrana orta verecek olan Güldür Güldür’de Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu programa veda bildirisi paylaşarak ayrıldıklarını duyurdu.

Takımında Ali Sunal, Alper Kul, Onur Buldu, Onur Atilla, Aylin Kontente, Tabiat Rutkay, Becerikli İpek ve Uğur Alım üzere isimlerin yer aldığı Güldür Güldür’ün dönem finaliyle bir arada Ecem Erkem ve Murat Akkoyunlu veda etti.

“GELECEK DÖNEM GÜLDÜR GÜLDÜR’DE OLMAYACAĞIM”

Naime karakteriyle büyük üne kavuşan Ecem Erkek, Instagram’dan yaptığı veda paylaşımında şu sözleri kullandı:

“Oyunculuk bir seyahat birebir vakitte upuzun. En keyiflisi de durduğun duraklar. esasen uzun seyahatlerde da öyledir ya dinlenmek için durduğunda oranın havası, yediğin yemek, içtiğin çay değişiktir. Benim için de Güldür Güldür öyleydi. Mükemmel bir duraktı. Çok eğlendim, arkadaşlarımı epey sevdim. Sizler yaptığım ‘şeyi’ kabul ettiniz. Artık tekrar yola koyuluyorum .Gelecek dönem Güldür Güldür’de olmayacağım . Bir daha sonraki durakta görüşelim”

“BOL REYTİNGLER DİLERİM”

Murat Akkoyunlu ise paylaşımında “Güldür Güldür izleyicisine ve grubuna yol arkadaşlıkları için teşekkürler. Önümüzdeki dönem bol reytingler dilerim” notunu düştü.