Georgina’ya şok suçlama ‘Tam bir daha sonradan görme, güçlü olunca…”

Sarr

Active member
Georgina Rodriguez’in The Sun’a konuşan kimi ailele üyeleri ünlü modele reaksiyon gösterdi. Rodriguez için daha sonradan görme diyen dayısı, Georgina’nın milyoner futbolcu Ronaldo ile tanıştıktan daha sonra ailesini unuttuğunu sav etti.

‘BANA NELER OLUYOR?’

Tanışma anlarını anlatan Georgina Rodriguez, Ronaldo’yu görünce aşık olduğunu belirtiyor. ‘Cristiano ile tanıştığım gün işe gidiyordum’ diyen Rodriguez kelamlarına şu biçimde devam ediyor ‘Ben çalıştığım mağazaya girerken mağazadan fazlaca güzel bir adam çıkıyordu. Bir anda midemde bir karıncalanma hissettim. Kendi kendime ‘bana neler oluyor bu biçimde?’ dedim.”

“EV DEĞİL DEPOYDU”

Birinci gençlik senelerında İspanya’nın Jaca kentinden, başşehir Madrid’e taşınan Rodriguez, Madrid’teki hayatının tam manasıyla müthiş olduğunu söylüyor. Ayda 250 sterlin kira ödediği bir meskende oturan Rodriguez’in meskeni aslında olağan bir mesken değil bir depoymuş.

“BİZDEN UTANIYOR”

Ajansspor’un haberine nazaran; The Sun’a konuşan dayı Jesus Hernandez yeğeni hakkkında şunları söylemiş oldu: ‘’Biz de onun üzere lüks ortasında hayatıyoruz diye bizden daha düzgün olduğunu düşünüyor ve bizden utanıyor. Ondan şimdiye kadar asla bir şey istemedim. Ronaldo ile birlikte olduğunu öğrendiğimden beri beni bir yahut iki kez aradı.’’

“FATURALARINI BİLE BEN ÖDERDİM”

Hernandez konuşmasının devamında iki yeğenini de her vakit koruduğunu şu sözlerle tabir ederek, “Her vakit Georgina ve kız kardeşini koruyup kolladım. Onlara kıyafet alır, hatta elektrik ve su faturalarını bile ben öderdim. Elimden gelen her şeyi yaptım. Georgina, eniştem Arjantin’e gönderilene kadar benim yanımda yaşadı.’’ diye konuştu.

“BİZE BABASININ ÖLDÜĞÜNÜ BİLE SÖYLEMEDİ”

Hernandez ünlü modelin İspanya’dan Fransa’ya uyuşturucu kaçırırken yakalanan ve 10 yıl mahpusa mahkûm edilen babası hakkında şunları söylemiş oldu: “Georgina’nın babası 3 yıl evvel Arjantin’de 70 yaşındayken öldü. Georgina bize bunun haberini bile vermedi. Kimse bana Jorge’un öldüğünü söylemedi. niye bunu bize söylemediğini bilmiyorum.’’

“CRİSTİANO’NUN FACEBOOK SAYFASINA YAZDIM”

Yeğeni ile tekraren bağlantıya geçmeye çalıştığını söyleyen Jesus Hernandez, “Defalarca onunla konuşmaya çalıştım. Hatta Cristiano’nun Facebook sayfasına ‘Dünyanın en makus hanımı yanında. Şayet bilmek istiyorsan bana ulaş, sana anlatırım’ yazdım” dedi.”

“İMZALI FORMAYI ÇOK GÖRDÜ”

Georgina Rodriguez hakkında konuşan bir öteki isim ise ünlü modelin üvey kız kardeşi Patricia Rodriguez idi. Patricia, üvey kız kardeşi hakkında şunları söylemiş oldu: “Oğlumun doğum gününde üvey kız kardeşime Cristiano’ya oğlum için bir forma imzalayabilir mi diye sormasını istedim. O ise bana hayır dedi ve Cristiano tatildeyken onu bunaltmayacağını söylemiş oldu. Bize bir imzalı formayı bile epey gördü.

YENİ PROJESİNİ DUYURMUŞTU

Ailesinin açıklamaları ile gündeme gelen Georgina Rodriguez geçtiğimiz günlerde yeni projesini duyurmuştu. Ünlü model ile ‘I am Georgina’ (Ben Georgina) isimli proje için anlaşan Netflix bu gösteride Georgina Rodriguez, Ronaldo ve çocuklarının ömrüne odaklanacak.

İKİZ BEBEK BEKLİYOR

Cristiano Ronaldo toplumsal medya hesabından kız arkadaşıyla birlikte yaptığı paylaşımda ikiz bebeklerinin muştusunu vermişti bir süre evvel. Georgina Rodriguez’in gebe olduğunu duyuran Ronaldo 12 haftalık gebe olan Arjantinli model Georgina’nın ikiz bebeklerini dünyaya getireceğini belirtmişti.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK