Fenerbahçeli yıldıza önemli talip! Menajeri İstanbul’da, resmi görüşme…

Sarr

Active member
Spor Toto Üstün Lig’e verilen ortada çalışmalarına devam eden Fenerbahçe’de idare ve yönetimciler transfer konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Bunun yanı sıra sarı-lacivertli yıldızlar için talipleri sıraya girdi. Fenerbahçe’nin parlayan yıldızı için bonservis bedeli muhakkak olurken menajeri İstanbul’a geldi.

“3 KULVARDA TEZİMİZ VAR”

Fenerbahçe Teknik Yöneticisi İsmail Kartal, “Fenerbahçe’nin her kulvarda matematiksel olarak talihi devam ediyor. 3 kulvarda savımız var. Ne benim ne oyuncularımızın ‘biz havlu attık, lig bitti ve bu sene gittiği yere kadar gitsin’ niyeti yok. Ben argümanlı olduğum için buraya geldim, oyuncularımız argümanlı olduğu için burada. Taraftarlarımız merak etmesin” dedi.

ALLAHYAR, HULL CITY’DE

Fenerbahçe’de gruptan ayrılması beklenen isimler içinde yer alan Allahyar Sayyadmanesh, İngiltere’ye gitti. Acun Ilıcalı’nın satın aldığı Hull City’e transfer olması beklenen İranlı golcü, Championship takımının maçını tribünden izledi. Öte yandan genç oyuncunun transferinin kısa müddet içerisinde açıklanacağı öğrenildi

KİM’İN MENAJERİ İSTANBUL’DA

Fenerbahçe’nin başarılı stoperi Kim Min-Jae’de flaş gelişmeler yaşandı. Performansıyla kısa müddette Avrupa’nın devlerinin transfer listesine giren Güney Koreli stoperin menajeri İstanbul’a geldi.

EN ÖNEMLİ TALİP NAPOLİ

Sarı-lacivertli idareyle görüşecek olan RX-Brothers şirketinin temsilcisi, teklifleri iletecek. Güney Koreli yıldız için en önemli talibin İtalya’dan Napoli olduğu öğrenildi.

RESMİ GÖRÜŞME DÖNEM SONU

Sözcü’nün haberine göre devre içinde mutlaklıkta oyuncusunu satmayı düşünmeyen Fenerbahçe idaresi, Kim Min-Jae için dönem sonunda resmi görüşmelere başlayacak.

MAKSAT 20 MİLYON EURO

Kim Min Jae’nin sarı-lacivertlilerle olan kontratında “23 milyon Euro’ya hür kalabilir” unsuru bulunuyor. Fenerbahçe idaresinin amacı Kim’in satışından en az 20 milyon Euro gelir elde etmek.

PORTO DA PEŞİNDE

Fenerbahçe’ye transferi öncesinde de devrede olan Porto, bu sefer pazarlık masasına oturdu. Kore basınındaki haberlere bakılırsa; Portekiz temsilcisi, 25 yaşındaki savunmacı için istenen 20 milyon euroluk bonservisi aşağıya çekmeye çalışıyor

İNDİRİM ARGÜMANI

Kore basınına bakılırsa; 20 milyon euroluk bonservis, 15 milyon euro düzeylerine gelebilir. Tüm ekiplerimiz üzere ekonomik külfetleri bulunan Sarı-Lacivertliler’in, 15 milyon euroya da razı olabileceği açıklandı.

‘FENERBAHÇE’DE MUTLUYUM’

Güney Kore Ulusal Grubu’nda bulunan 25 yaşındaki stoper, “Gelen teklifler cazip olabilir. Lakin ben şu anda Fenerbahçe’de memnunum. Değerli amaçlarımız var. Kadromu yarı yolda bırakmak istemem. Bu niçinle şu anda transferle ilgili bir şey düşünmüyorum” dedi.

90 DAKİKA FORMA GİYDİ

Kim, Güney Kore’nin Lübnan’ı deplasmanda 1-0 yendiği Dünya Kupası Asya Elemeleri A Kümesi maçında 90 dakika müddet aldı. Fenerbahçe’de Attila Szalai ile ahenk yakalayan Kim Min Jae, oynadığı müsabakaların birçoklarında 90 dakika forma giydi.

İKİ SEFER KIRMIZI KART GÖRDÜ

Mili futbolcu profesyonel mesleğinde 2 sefer kırmızı kart gördü. Kim Min Jae, Harika Lig’in birinci yarısında Trabzonspor deplasmanında ikinci sarı karttan atılmıştı.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK