Etkileyicinin erkek arkadaşı ona yılda 400.000 euro ödüyor

Smug

Active member
Şu sıralar TikTok’ta “Evde kal kız arkadaş” adında yeni bir trend dolaşıyor. Giderek daha fazla sayıda fenomen, erkek arkadaşlarının kendileriyle yüzde yüz ilgilenmesine ve yalnızca paralarını harcamasına izin veriyor.

“Tüm masraflar karşılanıyor [meinen Freund]Etkileyici Yelena Lala “Ayna”ya şöyle diyor: “Bir kadına bakmanın erkeğin sorumluluğu olduğunu düşünüyorum.”

Lala’ya yılda bir milyon avronun üzerinde maaş veriliyor

“Mirror” gazetesinin haberine göre, özellikle Lala’nın erkek arkadaşı onun yaşam masraflarını ve yılda 400.000 avroyu aşan hediyeleri finanse ediyor. Yaklaşık üç yıl önceki ilk görüşmelerinden bu yana, ona yaklaşık 1.454 milyon euro harcadı.

Ancak Lala kendisini kesinlikle geri kalmış, mali açıdan bağımlı bir ev kadını olarak görmüyor: öz bakımın yanı sıra bol miktarda hareketlilik ve bağımsızlıkla özgür bir hayat yaşıyor. Erkek arkadaşı yalnızca son üç yılda 55 farklı ülkede ona kur yaptı; bunların bazıları birkaç kez oldu.

Lala, “Yemek pişirmek ve temizlik yapmak için evde kalmıyorum” diyor. “Sadece stressiz bir hayat yaşamak istiyorum.”

Birçok genç kız için Lala “ideal hayatı” yaşıyor

Mirror’ın haberine göre, Lala’nın takipçileri Lala’nın özgürleşmiş davranışını alkışladı. Yorumlara göre Lala, kendi kaderini tayin etme, kendine saygı ve bağımsızlığın bir araya geldiği “ideal hayatı” yaşıyor.

Lala, Instagram’da takipçilerine “Daha azına razı olmayın” tavsiyesinde bulunuyor. Hayatta sıkı çalışma ve dürüstlük karşılığını aldı.