Eşinin şiddet tezleri daha sonrası Özer Hurmacı’dan birinci açıklama!

Sarr

Active member
Geçtiğimiz yıl boşanma davası haberleriyle gündeme gelen futbolcu Özer Hurmacı ile eşi Mihriban Hurmacı içinde sular durulmuyor.

Mihriban Hurmacı, iki ay evvel boşanmaktan vazgeçtiği Özer Hurmacı’nın kendisini darp ettiğini argüman etti. Hurmacı, eşinin cep telefonunda gördüğü bayan fotoğrafları ve bildiriler yüzünden ortalarında çıkan tartışma sırasında futbolcunun ellerine ve yüzüne vurduğunu söylemiş oldu.

“ÖZER HURMACI SEN BİR CANAVARSIN”
Yaşananları bir televizyon programında anlatan Mihriban Hurmacı “Dün akşam saat 21.00’de Özer’in cep telefonunda öbür bayanlara ilişkin bildiriler ve fotoğraflar gördüm. Bu yüzden tartışmaya başladık. Beni bir odaya çekerek ellerime, yüzüme vurmaya başladı. Başımı camlara vurdu, “Seni gebertirim”diyerek tehditte bulundu. Kendimi dışarıya sıkıntı attım” dedi. Yüzünün ve ellerinin fotoğraflarını toplumsal medya hesabında #kadınaşiddetehayır hashtagiyle paylaşan Mihriban Hurmacı “Bunu asla saklamak istemiyorum. Özer Hurmacı sen bir canavarsın!”, “Kendimi kurtarmak istedim ellerinden, lakin tırnaklarını sapladı ellerime. Kırılmak üzereydi parmağım, Allah korudu. Kendimi dışarı atabildim, polise gidebildim” sözlerini kullandı.

ŞİKAYETTE BULUNDU
Mihriban Hurmacı, Jandarma Karakoluna giderek eşi hakkında şikayette bulunduğunu söylemiş oldu.

ÖZER AVUKATI ARACILIĞIYLA AÇIKLAMA YAPTI

Bu gelişimin akabinde Özer Hurmacı’nın avukatı Esennur Ezgi’den şiddet savlarına yanıt geldi. Ezgi, Mihriban Hurmacı’nın savlarının gerçeği yansıtmadığını söz etti.

İşte Özer Hurmacı cephesinden gelen açıklama:
“Müvekkilim Sn. Özer Hurmacı ile Mihriban Hurmacı içinde geçen 03.02.2022 tarihindeki olaya ait kamuoyu açıklaması yapma gereksinimi hasıl olmuştur. Mihriban Hurmacı’nın yaptığı paylaşımlar ve müvekkilim hakkındaki savları gerçeği yansıtmamaktadır.

“EVLİLİĞİNİ KURTARMAK İÇİN ÇABALADI”
1- Öncelikle taraflar 2021 yılında girdikleri boşanma sürecinden daha sonra mutabakat sağlayıp karşılıklı olarak boşanma davasından vazgeçmişlerdi, Müvekkilim Özer Hurmacı evliliğini kurtarmak ismine bu süreçte elinden gelen tüm itina ve hassasiyeti göstermiş lakin Mihriban Hurmacı tam tersine davranışlar sergilemeye devam etmiştir.

“SİNİR KRİZİ daha sonraSI SAKİNLEŞMEDİ”
03.02.2022 tarihinde ise Mihriban Hurmacı geçirdiği hudut krizi daha sonrası müvekkilim Özer Hurmacı tarafınca sakinleştirilmeye çalışılmış lakin bir turlu sakinleşmeyen Mihriban Hurmacı, müvekkilime saldırmış ve müvekkilimin parmağını koparırcasına ısırmaya başlamıştır.

“KAŞINDA KANAMA OLDU”
Bunun üzerine müvekkilim bu durumdan kurtulmaya çalışırken Mihriban Hurmacı’nın kaşında kanama olmuş ve bu biçimde darp raporu almak üzere hastaneye gitmiştir. Yüzünün başka bölgelerinde görülen kanlar da kaşındaki kanamadan kaynaklanmaktadır. Ayrıyeten Mihriban Hurmacı’nın müvekkilim Özer Hurmacı’nın parmağını ısırması sonucunda parmağına 3 (üç) dikiş atılmıştır.

Ardından taraflar birbirlerinden karşılıklı olarak şikayetçi olmuşlardır. Savcılık tarafınca alınan sıhhat raporunda, Mihriban Hurmacı’da yalnızca sıradan tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu kanaatine varılmıştır. Bu da Mihriban Hurmacı’nın geçirdiği krizden kaynaklanmıştır.

“DARP VE TEHDİT ARGÜMANI YANLIŞSIZ DEĞİL”
2- Mihriban Hurmacı tarafınca yapılan paylaşımlardaki; darp, tehdit ve hakaret tezleri katiyen gerçeği yansıtmamaktadır. Paylaşılan fotoğraflarda da görüleceği üzere yalnızca kan bulunmakta olup, darp izi dahi yoktur. Ayrıyeten Savcılık tarafınca alınan sıhhat raporuyla da sıradan tıbbi müdahale ile giderilecek nitelikte izler olduğu ortaya konulmuştur. Buna niçiniyet veren de Mihriban Hurmacı’nın şahsen kendisidir.

Yapılan abartılı, yanlış, eksik ve gerçeğe karşıt beyan ve açıklamalar ile müvekkilim Özer Hurmacı kamuoyu nezdinde küçük düşürülmeye çalışılmaktadır. Kamuoyunu yanıltmaya çalışan ve müvekkilim Sn. Özer Hurmacı hakkında gerçeğe muhalif algı yaratmaya çalışan Mihriban Hurmacı hakkında tüm yasal ve türel süreçlerin yürütüleceğini bildiririz. Kamuoyuna duyurulur.”