Eşini öldürüp intihar teşebbüsünde bulundu

Vitra

New member
Eşini öldürüp intihar teşebbüsünde bulundu Olay, dün gece saat 01.00 sıralarında Yıldıztabya Mahallesi Divriği Sokak’ta meydana geldi. Argümana bakılırsa; 26 yaşındaki Sergen Arslan çabucak hemen bilinmeyen bir niçinle tartıştığı eşi 23 yaşındaki Demet Arslan‘a sokak ortasında silahla ateş etti. 2 çocuk annesi Demet Arslan kanlar ortasında yere yığılırken, Sergen Arslan tıpkı silahla intihar girişinde bulundu.

Silah seslerini duyarak meskenlerinden çıkan etraf sakinleri, durumu çabucak polis ve sıhhat gruplarına haber verdi. Olay yerine gelen sıhhat grupları, Demet Arslan’ın olay yerinden ömrünü kaybettiğini belirlerken, ağır yaralanan Sergen Arslan’a birinci müdahaleyi yaptıktan daha sonra hastaneye kaldırdı. Hastanede tedavi altına alınan Sergen Arslan’ın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Etraftaki vatandaşlardan bilgi alan polis, olayın yaşandığı sokakta bir süre inceleme yaptı. Takımların çalışmalarından daha sonra Demet Arslan’ın cansız vücudu, cenaze aracıyla Yenibosna İsimli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayın olduğu sokakta yaşayan Asiye Birdal, “Silah sesine çıktım ben, yataktan sıçradım. Üst çıkıp baktığımda, yerde bir bayan bir erkek çapraz olarak yatıyorlardı. Bayan ölmüştü aslına bakarsan. Polisler geldi, olay yeri inceleme yaptılar. Çok karışıktı buralar” dedi.