Eleştirilere rağmen: 26 yaşındaki genç, 80 yaşındaki çocuğa duyduğu derin sevgiyi kutluyor

Smug

Active member
Şu anda 80 yaşında olan karısı Almeda ile gençken evlenen 26 yaşındaki Tennessee’li Gary Hardwick, her zamankinden daha fazla aşık olduğunu söylüyor. O zamanlar 71 yaşında olan adamla oğlunun cenazesinde tanıştı ve sadece iki hafta sonra ona evlenme teklif etti.

Hardwick bir TikTok Habersunda, “Ben 18 yaşımdayken hayatımın aşkıyla tanıştım, o ise 71 yaşındaydı. Neredeyse sekiz yıl sonra, her geçen gün daha çok aşık oluyoruz” dedi.

Geçen hafta eşinin doğum günü partisinde Almeda’dan “kraliçesi” ve “oyuncak bebeği” olarak bahsetmişti. Instagram paylaşımında şunları yazdı: “Dünyanın en harika kadınının doğum günü kutlu olsun. (…) Beni her gün en mutlu adam yapıyorsun ve ben de senin her zaman en mutlu kadın olduğundan emin olacağım. En mutlu anlarımın tümü seninle paylaştığım anlardır. Sen gerçekten hayatımın aşkısın ve seni her kalp atışıyla seviyorum. Kraliçemin şerefine kadeh kaldırıyorum. Doğum günün kutlu olsun bebeğim.

Yaş farkı büyük olan çiftler iyi karşılanmıyor

Ancak çiftin ilişkisi, özellikle sosyal medyada 53 yaş farkının çok büyük olduğunu düşünen kullanıcılar tarafından ağır bir şekilde eleştirilmeye devam ediyor. Almeda’nın torunlarından ikisi Aaron ve Indiana Elliott da alışılmadık aşk hikayesine yorum yaptı.

Kendi üvey büyükbabasından yalnızca üç yaş büyük olan Aaron için durum özellikle tuhaftır. “Kafamda onu bir büyükbabadan çok bir arkadaş olarak görüyorum. Ama büyükannemiz mutlu,” dedi Aaron Daily Mail’e.

Çift, ortak bir “OnlyFans” hesabı açarak ve abonelere müstehcen görüntüler satarak ailede heyecan yaratmaya devam ediyor.

Gary ayrıca aşk hayatları hakkında da şunları söyledi: “İlk kez birlikte yattığımız gece düğün gecemizdeydi. İnanılmaz bir deneyimdi. O kadar derin bir bağ vardı ki. O harika bir aşık.”