Ebrar Karakurt hayranlarını üzdü! Türkiye’deki maç öncesi şok üstüne şok

Sarr

Active member
Türk Hava Yolları Bayan Voleybol Ekibi, CEV Şampiyonlar Ligi C Kümesi’nde bugün İtalya takımı Igor Gorgonzola Novara ile karşılaşıyor. her insanın gözü kulağı Ebrar Karakurt’un üzerindeyken hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı.

BÜYÜK ÇIKIŞ YAKALADI

‘En Düzgün Smaçör’ ödülünün sahibi olan Karakurt, geçtiğimiz mayıs ayında İtalya Bayanlar Voleybol Ligi gruplarından Igor Gorgonzola Novara’ya transfer olmuştu.

HERKESİN GÖNLÜNÜ KAZANDI

Igor Gorgonzola Novara’ya çabuk ısınan Ebrar Karakurt kısa müddette İtalya’da taraftarların sevgilisi durumuna geldi. Eğlenceli tutumları gönülleri kazandırdı. Ekip arkadaşlarıyla irtibatı en üst düzeyde tutan Ebrar vakit zaman latife yapmaktan geri kalmıyor. İdman daha sonrası grup arkadaşlarına latife yapan Karakurt o anları kayıt alına aldı.

KUPAYI KAYBETTİLER LAKİN EBRAR PARLADI

Voleybol bayanlarda geçen ay İtalya Kupası’nda Egonu’nun formasını giydiği Imoco Volley ile Igor Gorgonzola karşı karşıya geldi. Finalde Imoco Volley’e kaybedilmesine karşın Ebrar 23 sayı 1 blok ile Novara’nın en skorer oyuncusu oldu.

EBRAR COVİD-19 OLDU

A Ulusal Bayan Voleybol Takımı’nın yıldız oyuncusu Ebrar Karakurt, Covid-19 test kararınun olumlu çıktığını açıklamıştı. Ulusal voleybolcu gelişmeyi Instagram hesabından duyurdu. Ebrar Karakurt yaptığı paylaşımda, “Antrenman yapmaya gelip ikinci kere corona müspet olduğunu öğrenmişimdir. Artık meskene dönme vakti” tabirlerini kullandı.

İSTANBUL’A GELEMEYECEK

Igor Gorgonzola Novara forması giyen ulusal oyuncu Ebrar Karakurt, karantinasının devam etmesi sebebiyle İstanbul’a gelemeyecek.

9 KİŞİLİK TAKIM

Ebrar’ın yanı sıra Igor Gorgonzola Novara’da büyük eksikler göze çarpıyor. Koronavirüs ve sakatlık niçiniyle THY karşısında Novara 9 şahısla alana çıkacak

ÇOCUKLUK FOTOĞRAFI ŞAŞIRTTI

Mayıs ayından beri Igor Gorgonzola Novara’da forma giyen ünlü voleybolcu Ebrar Karakurt’un çocukluk fotoğrafları gorenleri şaşırttı. İlkokuldayken masa tenisi oynayan Karakurt, Balıkesir’de masa tenisi birinciliğini kazandı. Taşındığı mahalledeki okulda masa tenisi olmadığı için voleybola yönelen Karakurt, bir süre Balıkesir Belediye’sinin voleybol ekibinde yer aldı. Bursa’da voleybol oynadığı senelerda Eczacıbaşı ve Vakıfbank tarafınca istenen Karakurt, en sonunda Vakıfbank Spor Kulübü ile anlaştı.

BİRİNCİ MAÇTA THY’DEN EBRAR’A PLAKET

Birinci maçı Igor Gorgonzola Novara, 3-0 kazanmıştı CEV Şampiyonlar Ligi’nde, Igor Gorgonzola Novara ile Türk Hava Yolları müsabaka daha sonrasında eski atletleri ulusal voleybolcu Ebrar Karakut’a Türk Hava Yolları Voleybol Şube Sorumlusu Nihan Güneyligil teşekkür hedefli plaket taktim etti.

“ELEŞTİRİLER SÖKMÜYOR BANA”

Ebrar Karakurt, kendisine yöneltilen “Eleştirilere ve baskılara nasıl dayanıyorsun? Duygusal çöküntü yaşadığın oldu mu?” sorusuna, “Hiç olmadı. Ben gülüyorum yalnızca. esasen lisanı olan konuşuyor. Ben en güzel yaptığım şeyi yapıp alanda karşılık vermeye devam ediyorum. Gamsızım ben. Tenkitler sökmüyor bana.” yanıtını verdi.

BURADA ORANLAR ÇOK DAHA YÜKSEK